Grudziądz
Szkoły ponadpodstawowe
Lista placówek: Grudziądz
Nazwa i adres Lokalizacja Języki obce Kandydaci
1 pref./wszyscy
I Liceum Ogólnokształcące Sienkiewicza 27, Grudziądz, 86-300 Grudziadz 139/360
I A - Geografia 17/199
I A - Biologia 21/233
I B - J. polski 42/200
I C - Biologia 26/195
I D - Matematyka 33/192
II Liceum Ogólnokształcące Marcinkowskiego 10, 86-300 Grudziądz 172/306
1a,b,d ang.-niem. 88/252
1a,c ang.-ros. 36/218
1b niem.-ang. 10/164
1c,d ang.-fr. 38/220
III Liceum Ogólnokształcące Legionów 2, 86-300 Grudziądz 105/278
I a (tzw.klasa ogólna) 24/162
I b (tzw.klasa mundurowa) 43/157
I c (tzw.klasa mundurowa) 38/108
IV Liceum Ogólnokształcące Sienkiewicza 22, 86-300 Grudziądz 98/411
1abc_ang-niem 30/215
1a_ang-hisz 45/266
1b_ang-ros 11/166
1d_ang-niem 7/130
1c_niem-ang 5/83
1d_niem-ang 0/63
V Liceum Ogólnokształcące Korczaka 23, 86-300 Grudziądz 12/49
1a 12/49
Technikum nr 2 Czarnieckiego 9, 86-300 Grudziądz 45/96
IaT - technik budownictwa 25/56
IbT - technik usług fryzjerskich 20/40
Technikum Nr 1 Konarskiego 39, 86-300 Grudziądz 63/142
1a TR 11/58
1 b TE 20/68
1 c TE 4/33
1 d TL 28/98
Technikum nr 5 Curie - Skłodowskiej 22/24, 86-300 Grudziądz 142/298
1 aTH 1 BTH Technik hotelarstwa 46/124
1 TOT Technik organizacji turystyki 15/80
1aŻ 1bŻ Technik żywienia i usług gastronomicznych 49/116
1 TTŻ Technik technologii żywności 11/74
1 TM Technik przemysłu mody 19/46
1 TPM Technik przetwórstwa mleczarskiego 2/9
Technikum nr 4 Hallera 31, 86-300 Grudziądz 35/95
1a - Technik pojazdów samochodowych 23/74
1b - Technik mechanik 12/48
Technikum Nr 6 Lipowa 33, 86-300 Grudziądz 71/149
1 TA. Technik agrobiznesu 0/13
1 TAK. Technik architektury krajobrazu 3/26
1 TMRiA. Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, klasa patronacka GOODVALLEY 11/19
1 TR. Technik rolnik 9/20
1 TRE. Technik reklamy 2/33
1 TTD. Technik technologii drewna, klasa patronacka MrGarden 11/23
1 TW. Technik weterynarii, klasa patronacka GOODVALLEY 35/66
Technikum nr 3 Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz 201/306
Technik programista 30/115
Technik informatyk 84/166
Technik mechatronik 38/95
Technik elektryk 17/68
Technik elektronik 6/65
Technik analityk 16/48
Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej 10/39
Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3 Hallera 31, 86-300 Grudziądz 33/78
1abr - Mechanik pojazdów samochodowych 18/49
1bbr - Elektromechanik pojazdów samochodowych, Elektryk, Ślusarz 11/36
1cbr - Operator obrabiarek skrawających, Kierowca mechanik 4/20
Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1 Czarnieckiego 9, 86-300 Grudziądz 41/80
IaBS - murarz-tynkarz 6/17
IaBS - pracownik młodociany - fryzjer, elektryk, stolarz, fotograf, lakiernik samochodowy, monter sieci i instalacji. 16/46
IbBS - monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. 19/33
Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2 Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz 1/15
Elektryk 1/15
Liceum Sztuk Plastycznych Czarnieckiego 9, 86-300 Grudziądz 24/31
ILSP 24/31
Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 4 Curie - Skłodowskiej 22/24, 86-300 Grudziądz 47/117
1 a kuch Kucharz 22/50
1 cuk Cukiernik 9/30
1 b kuch/m Kucharz 0/3
1 sp Sprzedawca 13/28
1 kr Krawiec 1/5
1 tap Tapicer 0/2
1 st Stolarz 0/11
1 mech Mechatronik 1/14
1 cuk/m Cukiernik 1/2
Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 5 Lipowa 33, 86-300 Grudziądz 1/13
1 Og. Ogrodnik 1/4
1 St. Stolarz 0/3
1 Om. Mechanik - operator maszyn do produkcji drzewnej 0/7
Technikum TEB Edukacja Włodka 7, 86-300 Grudziądz 84/163
TECHNIK FOTOGRAFII I MULTIMEDIÓW klasa partronacka Canon 26/57
TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH klasa patronacka Schwarzkopf Professional 14/33
TECHNIK INFORMATYK i E-SPORT klasa patronacka MSI 24/42
TECHNIK INFORMATYK technologie chmurowe Microsoft 3/16
TECHNIK PROGRAMISTA klasa patronacka Cisco Networking Academy 0/11
TECHNIK SPEDYTOR 8/16
TECHNIK REKLAMY - grafika i media społecznościowe 9/25
Branżowa Szkoła I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości Plac Niepodległości 5, 86-300, Grudziądz 103/126
IA -wielozawodowa 31/113
IB - wielozawodowa 33/100
I C- wielozawodowa 39/110