Ostróda
Szkoły ponadpodstawowe
Lista placówek: Ostróda
  • 20.05.2024
    Początek składania wniosków
  • 19.06.2024, 15:00
    koniec składania wniosków
  • 21.06.2024
    Dodanie świadectwa i wyniku egzaminu
  • 21.06.2024
    Potwierdzenie woli nauki
  • 8.07.2024, 12:00
    Koniec uzupełniania wniosku o świadectwo i egzamin
  • 10.07.2024
    Ogłoszenie wyników kwalifikacji
  • 15.07.2024, 15:00
    koniec potwierdzania woli
  • 16.07.2024, do 10:00
    Wyniki rekrutacji.
Nazwa i adres Lokalizacja Języki obce Liczba miejsc Kandydaci
1 pref./wszyscy
Liceum Ogólnokształcące Nr I im. J.Bażyńskiego w Ostródzie Drwęcka 2, 14-100, Ostróda 72 85/120
I A politechniczna 12 13/37
I A uniwersytecka 12 16/39
I B humanistyczna 24 25/61
I C medyczna 24 31/53
Liceum Ogólnokształcące Nr II (Ekonomik) w Ostródzie Sportowa 1, 14-100 Ostróda 24 29/45
LO KLASA WOJSKOWA 24 29/45
Liceum Ogólnokształcące (ZSZiO) Nr I w Morągu Kujawska 1, 14-300 Morąg 24 21/38
LO KLASA WOJSKOWA (OPW) 24 21/38
Liceum Ogólnokształcące Nr II (ZSL) im. Leona Kruczkowskiego w Morągu 11 Listopada 7, 14-300 Morąg 72 20/52
1A matematyczno-geograficzna 24 8/21
1B humanistyczna 24 6/24
1C biologiczno-chemiczna 24 6/25
Technikum nr 1 (Staszic) w Ostródzie Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2, 14-100 Ostróda 72 21/61
TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH 12 2/10
TECHNIK MECHANIK - PROGRAMOWANIE I OBSŁUGA MASZYN CNC 12 1/9
TECHNIK LOGISTYK 24 11/26
TECHNIK REKLAMY 12 7/26
TECHNIK SPAWALNICTWA 12 0/9
Technikum Nr 2 (Ekonomik) w Ostródzie Sportowa 1, 14-100 OSTRÓDA 114 85/197
TECHNIK SPEDYTOR 15 15/47
TECHNIK ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ 15 2/28
TECHNIK EKONOMISTA 15 9/42
TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH 24 13/58
TECHNIK ORGANIZACJI TURYSTYKI 15 23/77
TECHNIK INFORMATYK 15 14/42
TECHNIK ANALITYK 15 9/45
Technikum nr 3 (Rolnik) w Ostródzie Czarnieckiego 69, 14-100 OSTRÓDA 120 51/142
TM - Technik mechatronik 12 7/27
TI - Technik informatyk 12 13/36
TH - Technik hotelarstwa 24 9/44
TPS - Technik pojazdów samochodowych 24 3/15
TA -Technik agrobiznesu 12 2/17
TMR - Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki 12 9/16
TAK - Technik architektury krajobrazu 24 8/46
Technikum Nr 1 (ZSZiO) w Morągu Kujawska 1, 14-300 Morąg 48 13/52
A TECHNIK HOTELARSTWA 12 7/33
A TECHNIK HANDLOWIEC 12 0/14
B TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH 12 5/22
B TECHNIK TECHNOLOGII DREWNA 12 1/4
Technikum Nr 2 (ZSL) w Morągu 11 Listopada 7, 14-300 Morąg 24 17/31
technik informatyk 24 17/31
Technikum im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Dobrocinie Dobrocin 3, Dobrocin, 14-330 Małdyty 48 60/92
I LT - Technik weterynarii 12 22/35
I PT - Technik żywienia i usług gastronomicznych 12 5/24
I BT - Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki 12 13/25
I HT - Technik architektury krajobrazu 12 20/35
Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 1 (Staszic) w Ostródzie Kardynała Wyszyńskiego 2, 14-100, Ostróda 48 65/99
MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - PRACOWNIK MŁODOCIANY 12 9/28
FRYZJER - PRACOWNIK MŁODOCIANY 12 11/32
ODDZIAŁ WIELOZAWODOWY - PRACOWNIK MŁODOCIANY 24 45/69
Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 1 (ZSZiO) w Morągu Kujawska 1, 14-300, Morąg 24 38/54
AW 24 38/54
Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 3 (Rolnik) w Ostródzie Czarnieckiego 69, 14-100, Ostróda 72 55/99
A - Mechanik pojazdów samochodowych 24 18/47
B - Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych 12 10/30
D - Elektromechanik - młodociany pracownik 12 11/34
F - Kucharz 24 16/40
Branżowa Szkoła I stopnia im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Dobrocinie Dobrocin 3, Dobrocin, 14-330 Małdyty 24 11/28
I BB - Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych 24 11/28