Poznań
Przedszkole
Przedszkole nr 110 Wesoły Domek
Adres
Świt 16A, 60-375 Poznań
Telefon
618614440
Fax
618614440
E-mail
Strona www
Dyrektor/Kierownik
Mirosława Polaczyk
Typ placówki
Przedszkole
Zdjęcia
  • Przedszkole nr 110 Wesoły Domek
Opis
Nasze przedszkole to wesoły i kolorowy świat zabawek, gdzie panuje serdeczna atmosfera. Nikt sie u nas nie nudzi, ponieważ codziennie mamy ciekawe i kształcące zajęcia, rozwijamy nasze zdolności plastyczne, muzyczne, teatralne i inne. Organizujemy wiele uroczystości przedszkolnych, na których wraz z rodzicami, dziadkami ś w i e t n i e s i ę b a w i m y. Jeżeli pragniecie Państwo uzyskać więcej informacji zapraszamy na stronę www.
Osiągnięcia
Wysoki poziom pracy dydaktyczno - wychowawczej, którą gwarantuje wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Bardzo dobre przygotowanie dzieci do szkoły. Realizacja programu Optymistyczne Przedszkole, którego celem jest wychowanie dzieci zaradnych, przedsiębiorczych i optymistycznych. W 2009 r. przedszkole otrzymało CERTYFIKAT i uzyskało tytuł OPTYMISTYCZNE PRZEDSZKOLE wydany przez ODiKU "Partner" w Zabrzu. Od 2009 r. coroczny udział w Olimpiadzie Sportowej organizowanej dla przedszkolaków z "Wesołego Domku" przez Grono Pedagogiczne i uczniów ZSE nr 2 w Poznaniu. Zdobywanie nagród i wyróżnień w konkurencjach lekkoatletycznych w grupach wiekowych oraz tytułu Najlepszego Sportowca. W 2010 r.sukcesy na Festiwalu Piosenki Przedszkolnej ; I i III miejsce. W 2011 r. sukces nauczycieli w konkursie : "Ozdoby wielkanocne" : II i III miejsce oraz wyróżnienie. Udział w Olimpiadzie Przedszkolaka - nagrody w kategorii język angielski , W 2012 r. sukcesy w konkursie plastycznym " Europa - poznajemy kraje europejskie": I, II, III miejsce. W 2013 r. wyróżnienie w międzyprzedszkolnym przeglądzie formacji tanecznych "Po prostu tańcz". W 2014 r. i 2015 r II miejsce w międzyprzedszkolnym przeglądzie formacji tanecznych "Po prostu tańcz"
Dodatkowe zajęcia
Zajęcia dodatkowe bezpłatne : gimnastyka korekcyjna 5 i 6 latki, zajęcia logopedyczne 5 i 6 latki, religia na życzenie rodziców
Godziny otwarcia uwagi
Godziny otwarcia będą dostosowane do potrzeb rodziców po przeanalizowaniu kart zgłoszeń .
Godziny otwarcia od
6.00
Dodatkowe cechy

 Języki obce

 Ogródek przedszkolny

 Osobny budynek

 Religia

 Rytmika

 Zajęcia sportowe