Powiat tczewski
Szkoły ponadpodstawowe
Lista placówek: Powiat Tczewski
  • 15 maja 2024
    rozpoczęcie rejestracji kandydatów
  • 31 maja 2024, 15.00
    zakończenie rejestracji kandydatów do OPW w Pelplinie
  • 14 czerwca 2024, 15.00
    zakończenie rejestracji kandydatów
  • 21 czerwca 2024
    podanie wyników ze świadectwa i egzaminu ósmoklasisty
  • 5 lipca 2024, 15.00
    zakończenie podawania wyników
  • 12 lipca 2024, do godz. 15.00
    publikacja list zakwalifikowanych kandydatów
  • 12 lipca 2024
    potwierdzanie woli nauki
  • 19 lipca 2024, 15.00
    zakończenie potwierdzania woli nauki
  • 22 lipca 2024, do godz. 14.00
    publikacja list przyjętych
Nazwa i adres Lokalizacja Języki obce Liczba miejsc Kandydaci
1 pref./wszyscy
I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie im. Marii Skłodowskiej-Curie Szkoły Morskiej 1, 83-110 Tczew 72 0/18
1A humanistyczna 24 0/12
1C biol-chem 24 0/10
1D mat-fiz 24 0/10
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Tczewie Królowej Marysieński 10, 83-110 Tczew 48 16/31
Klasa I A - profil humanistyczny 24 5/24
Klasa I B - profil psychologiczno – społeczny 24 11/26
Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej w Tczewie Wodna 6, 83-110 Tczew 48 6/11
A - klasa Horacego 12 2/7
B - klasa Pitagorasa 12 2/7
C- klasa Hipokratesa 12 1/8
D -klasa Talesa 12 1/8
Liceum Ogólnokształcące w Gniewie Sobieskiego 11, 83-140 Gniew 24 8/9
1 A - profil językowo-przyrodniczy 24 8/9
Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. St. Pasierba w Pelplinie Sambora 5, 83-130 Pelplin 24 5/9
1 OPW Oddział Przygotowania Wojskowego 24 5/9
Zespół Szkół Technicznych im. kmdra Antoniego Garnuszewskiego, Technikum Nr 1 w Tczewie Parkowa 1, 83-110 Tczew 82 11/30
1A - Technik grafiki i poligrafii cyfrowej 24 1/17
1B - Technik informatyk 24 5/16
1C - Technik mechatronik 17 3/15
1D - Technik mechanik CNC 17 2/9
Zespół Szkół Budowlanych i Odzieżowych im. Henryka Sienkiewicza, Technikum Nr 3 w Tczewie Bałdowska 19, 83-110 Tczew 82 16/44
Technik logistyk 24 6/30
Technik spedytor 24 2/23
Technik eksploatacji portów i terminali 17 7/25
Technik budownictwa 17 1/17
Zespół Szkół Ekonomicznych im. ks. Janusza Stanisława Pasierba, Technikum Nr 4 w Tczewie Gdańska 17, 83-110 Tczew 82 13/35
Technik ekonomista 24 3/14
Technik reklamy 24 6/21
Technik hotelarstwa 17 2/23
Technik żywienia i usług gastronomicznych 17 2/13
Technikum w Gniewie Sobieskiego 11, 83-140 Gniew 24 3/3
Technik mechanik 24 3/3
Technikum w Swarożynie Szkolna 2, 83-115 Swarożyn 120 0/7
1FT - Technik rolnik 24 0/0
1LT - Technik weterynarii 24 0/1
1RT - Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej 24 0/4
1PT - Technik żywienia i usług gastronomicznych 24 0/1
1HT - Technik architektury krajobrazu 24 0/2
Branżowa Szkoła I stopnia w Swarożynie Szkolna 2, 83-115 Swarożyn 48 0/0
1AB - Kucharz 24 0/0
1BB - Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych 24 0/0