Powiat tczewski
Informator
Kalkulator punktów
Dokumenty
Wypełnij wniosek
Zaloguj
Kontakt
Szkoły ponadpodstawowe
Lista placówek: Powiat Tczewski
15 maja 2024
rozpoczęcie rejestracji kandydatów
31 maja 2024, 15.00
zakończenie rejestracji kandydatów do OPW w Pelplinie
14 czerwca 2024, 15.00
zakończenie rejestracji kandydatów
21 czerwca 2024
podanie wyników ze świadectwa i egzaminu ósmoklasisty
5 lipca 2024, 15.00
zakończenie podawania wyników
12 lipca 2024, do godz. 15.00
publikacja list zakwalifikowanych kandydatów
12 lipca 2024
potwierdzanie woli nauki
19 lipca 2024, 15.00
zakończenie potwierdzania woli nauki
22 lipca 2024, do godz. 14.00
publikacja list przyjętych
Wszystkie szkoły
Liceum
Technikum
Szkoła branżowa
angielski
francuski
hiszpański
niemiecki
włoski
biologia
chemia
fizyka
geografia
historia
informatyka
język angielski
język polski
matematyka
wiedza o społeczeństwie
biologia
chemia
drugi język obcy nowożytny
fizyka
geografia
historia
informatyka
język obcy nowożytny
plastyka
technika
wiedza o społeczeństwie
Kucharz
Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
Technik architektury krajobrazu
Technik budownictwa
Technik ekonomista
Technik eksploatacji portów i terminali
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
Technik hotelarstwa
Technik informatyk
Technik logistyk
Technik mechanik
Technik mechatronik
Technik reklamy
Technik rolnik
Technik spedytor
Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
Technik weterynarii
Technik żywienia i usług gastronomicznych
Filtruj
Toggle Dropdown
Usuń filtry
Nazwa i adres
Lokalizacja
Języki obce
Liczba miejsc
Kandydaci
1 pref./wszyscy
I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie im. Marii Skłodowskiej-Curie
Szkoły Morskiej 1, 83-110 Tczew
72
121/233
1A humanistyczna
24
30/156
1C biol-chem
24
47/143
1D mat-fiz
24
44/130
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Tczewie
Królowej Marysieński 10, 83-110 Tczew
48
85/236
Klasa I A - profil humanistyczny
24
35/175
Klasa I B - profil psychologiczno – społeczny
24
50/199
Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej w Tczewie
Wodna 6, 83-110 Tczew
48
53/150
A - klasa Horacego
12
16/104
B - klasa Pitagorasa
12
15/98
C- klasa Hipokratesa
12
16/100
D -klasa Talesa
12
6/109
Liceum Ogólnokształcące w Gniewie
Sobieskiego 11, 83-140 Gniew
24
30/43
1 A - profil językowo-przyrodniczy
24
30/43
Liceum Ogólnokształcące im. ks. J. St. Pasierba w Pelplinie
Sambora 5, 83-130 Pelplin
24
16/30
1 OPW Oddział Przygotowania Wojskowego
24
16/30
Zespół Szkół Technicznych im. kmdra Antoniego Garnuszewskiego, Technikum Nr 1 w Tczewie
Parkowa 1, 83-110 Tczew
82
66/164
1A - Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
24
11/83
1B - Technik informatyk
24
24/92
1C - Technik mechatronik
17
22/89
1D - Technik mechanik CNC
17
9/63
Zespół Szkół Budowlanych i Odzieżowych im. Henryka Sienkiewicza, Technikum Nr 3 w Tczewie
Bałdowska 19, 83-110 Tczew
82
90/230
Technik logistyk
24
38/163
Technik spedytor
24
13/130
Technik eksploatacji portów i terminali
17
21/122
Technik budownictwa
17
18/87
Zespół Szkół Ekonomicznych im. ks. Janusza Stanisława Pasierba, Technikum Nr 4 w Tczewie
Gdańska 17, 83-110 Tczew
82
86/248
Technik ekonomista
24
21/118
Technik reklamy
24
26/145
Technik hotelarstwa
17
21/132
Technik żywienia i usług gastronomicznych
17
18/104
Technikum w Gniewie
Sobieskiego 11, 83-140 Gniew
24
3/11
Technik mechanik
24
3/11
Technikum w Swarożynie
Szkolna 2, 83-115 Swarożyn
120
82/148
1FT - Technik rolnik
24
11/32
1LT - Technik weterynarii
24
25/69
1RT - Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
24
15/55
1PT - Technik żywienia i usług gastronomicznych
24
16/53
1HT - Technik architektury krajobrazu
24
15/65
Branżowa Szkoła I stopnia w Swarożynie
Szkolna 2, 83-115 Swarożyn
48
34/59
1AB - Kucharz
24
5/22
1BB - Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
24
29/43
×
Lokalizacja