Zamość
Liceum ogólnokształcące
Liceum Ogólnokształcące Lider w Zamościu - 1b - klasa strzelecka
Nazwa oddziału

 1b - klasa strzelecka

Cykl kształcenia

 4

Języki obce
Przedmioty punktowane

obowiązkowe

  • język polski
  • matematyka

dodatkowe

  • biologia
  • geografia

Przedmioty rozszerzone
  • język angielski
  • geografia
  • biologia
Opis

Liceum Ogólnokształcące "LIDER" w Zamościu jest szkołą ponadpodstawową. Nauka   trwa cztery lata i kończy się egzaminem maturalnym.

Klasa z dodatkowymi zajęciami na strzelnicy wirtualnej

Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem nowoczesnej mobilnej strzelnicy wirtualnej. Są bezpieczne dla uczniów, strzelnica opiera się na oprogramowaniu Sharek Shooting, tarczeTS-1/TS-9, dystans 5 m, pistolet. Szkolenie przeprowadza nauczyciel posiadający niezbędne uprawnienia.

Dodatkowe zajęcia ze strzelectwa w ramach szkolenia, dzięki czemu uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania i realizować pasje

Klasa umożliwiająca wybór przedmiotu wiodącego - rozszerzonego stosownie do swoich zainteresowań. Klasa ogólna pozwoli rozszerzyć wiadomości z przedmiotów ogólnokształcących i zdawać egzamin maturalny z wybranego przez siebie przedmiotu w ramach rozszerzenia.

Rozszerzenia: j. angielski, biologia, geografia