Poznań
Żłobek
Żłobek "Niezapominajka"
Adres
Moniki Cegłowskiej 14, 60-461 Poznań
Telefon
537-900-645
E-mail
Strona www
Dyrektor/Kierownik
Anna Szymankiewicz
Typ placówki
Żłobek
Zdjęcia
  • Żłobek Niezapominajka
Opis

Żłobek "Niezapominajka" ulokowany jest w urokliwej dzielnicy Poznania–na Strzeszynie-na nowo otwartym osiedlu, w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych terenów rekreacyjnych.

Nasz żłobek przeznaczony jest dla 60 dzieci , które przebywać będą w jednej z trzech sal dostosowanych do wieku i rozwoju dzieci, wyposażonych w meble, zabawki oraz pomoce dydaktyczne z odpowiednimi atestami, zgodnymi z potrzebami i możliwościami maluchów.

W żłobku poprzez zabawę nauczymy dzieci poznawania otaczającego je świata, nazywania zjawisk i przedmiotów. Stworzymy przyjazne i bezpieczne środowisko obdarzając dzieci – uśmiechem i miłością. Organizujemy zajęcia muzyczne, plastyczne, językowe, ruchowe oraz różnorodne zabawy niezbędne do prawidłowego rozwoju fizycznego i intelektualnego.


WAŻNE:

Wydrukowane i podpisane wnioski prosimy składać w żłobku pierwszej preferencji.

„Niezapominajka” ul. Moniki Cegłowskiej 14 ( wejście od ul. Literackiej)


Serdecznie zapraszamy.

Żywienie
Jadłospis tygodniowy ustalany według norm żywieniowych dla dzieci do lat trzech. W Poznańskim Zespole Żłobków zapewniamy cztery smaczne i zdrowe posiłki dziennie uwzględniając potrzeby dzieci alergicznych.
Personel
Gwarantujemy profesjonalną opiekę dla dzieci, stwarzając dzieciom przyjazne i bezpieczne warunki pobytu podczas nieobecności rodziców. Zatrudniamy wykwalifikowane opiekunki dziecięce,  wrażliwe na potrzeby małego dziecka. które dostosowują  metody i formy pracy  do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego malucha.
Godziny pracy
06:00 - 17.00
Placówka dotowana
Tak
Zakres wiekowy
od 20 tyg. do 36 m-ca
Łączna liczba miejsc
60
Dodatkowe cechy

 Diety eliminacyjne

 Kuchnia mleczna

 Rytmika