Poznań
Żłobek
Żłobek "Latawce Dmuchawce II"
Adres
Karpia 17b/26, 61-619 Poznań
Telefon
+48 730013860
E-mail
Strona www
Typ placówki
Żłobek
Zdjęcia
  • Żłobek "Latawce Dmuchawce II"
  • Żłobek "Latawce Dmuchawce II"
  • Żłobek "Latawce Dmuchawce II"
Opis
Żłobek zlokalizowany jest na parterze budynku wybudowanego w 2012r. Duże, przestronne pomieszczenia, łazienka dostosowana do potrzeb najmłodszych,ogród o powierzchni 1000 m 2 wyposażony w plac zabaw umożliwiają dzieciom komfortowy i bezpieczny pobyt.
Dodatkowe walory
Placówka została zaprojektowana przez doświadczonych architektów. Dominują pastelowe kolory. Każdy szczegół wykończenia zrealizowany został z myślą o bezpieczeństwie podopiecznych oraz zapewnieniu przyjaznego wnętrza dla prawidłowego rozwoju dzieci
Żywienie
W placówce obowiązuje wyżywienie kateringowe. Posiłki w żłobku przygotowywane są w oparciu o realizację zasad higieny produkcji żywności i bezpieczeństwa zdrowotnego zawartych w Księdze GHP/GMP i Systemie HACCP. Jadłospisy uwzględniają obowiązujące wytyczne dotyczące zasad prawidłowego żywienia: wysoka jakość i dobór surowca, odpowiednie wielkości porcji, urozmaicenie posiłków itp. W żłobku realizowane są diety podstawowe oraz diety eliminacyjne, możliwość jest również dostosowania diety do indywidualnych potrzeb dziecka.
Personel

Opiekunowie posiadają kwalifikacje zgodne z Ustawą o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3. Dodatkowo placówka współpracuje z : logopedą , psychologiem itp.


Zakres wiekowy
Od 5 mc życia do lat 3 lub do osiągnięcia dojrzałości przedszkolnej
Godziny pracy
Placówka jest czynna od godziny 7:00 - 17:30
Placówka dotowana
Tak
Łączna liczba miejsc
20
Dodatkowe cechy

 Catering

 Diety eliminacyjne

 Kuchnia mleczna

 Ogródek

 Parking

 Plac zabaw

 Podjazd dla niepełnosprawnych

 Podjazd dla wózków

 Rytmika

 Taras do werandowania

 Wózkarnia