Poznań
Żłobek
Żłobek "Bajkowa Kraina"
Adres
Górczyńska 46/1, 60-132 Poznań
Telefon
533-522-062
E-mail
Strona www
Typ placówki
Żłobek
Zdjęcia
  • Żłobek "Bajkowa Kraina"
Opis
Placówka mieści się na parterze budynku apartamentowca przy ul. Górczyńskiej 46 w Poznaniu. Żłobek posiada trzy sale o metrażu 20 m2, 25 m2 oraz 36m2. Każda sala posiada odrębną łazienkę przystosowaną do potrzeb Dzieci. Dysponujemy też własnym ogrodem o powierzchni 290 m2. Lokal mieści się w bliskiej odległości od centrum Poznania (10 min samochodem, 15 min tramwajem).
Opis udogodnień
Dysponujemy własnym ogrodem o powierzchni 290 m². Placówka mieści się w bliskiej odległości od centrum Poznania (10 min samochodem, 15 min tramwajem). W otoczeniu budynku znajduje się parking osiedlowy.
Żywienie
Posiłki dostarcza firma cateringowa specjalizująca się w żywieniu dzieci oraz młodzieży. Wyżywienie dzienne składa się z trzech posiłków (śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek). Oferujemy dietę podstawową, bez mleczną, bez jajeczną oraz bez glutenową jak i typowo eliminacyjną. Całotygodniowy jadłospis dostępny na tablicy w placówce oraz na stronie internetowej żłobka.
Kuchnia centralna (Opis)
Nie
Personel
Kadrę Żłobka tworzy zespół wykształconych, wysoko kwalifikowanych i kreatywnych opiekunek oraz pomocy opiekunek dbających o ciepłą oraz przyjazną atmosferę w naszej placówce. Posiadają bardzo dobry kontakt z Dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. Żłobek współpracuje z logopedą oraz psychologiem dziecięcym.
Łączna liczba miejsc
28
Godziny pracy
7:00-17:00
Dodatkowe zajęcia
Język angielski,Pro Sinfonika, teatrzyk,dogoterapia, bajkoterapia,
Dodatkowe cechy

 Catering

 Diety eliminacyjne

 Kuchnia mleczna

 Ogródek

 Plac zabaw

 Podjazd dla niepełnosprawnych

 Podjazd dla wózków

 Rytmika

 Wózkarnia