Poznań
Żłobek
Żłobek "Zielony Domek"
Adres
Karbowska 16, 61-625 Poznań
Telefon
606134919
E-mail
Strona www
Typ placówki
Żłobek
Opis udogodnień
Zielony Domek” mieści się w bezpiecznej i cichej okolicy domków jednorodzinnych, otoczonych zielenią. Spacery są urozmaicane poprzez poznawanie otaczającego środowiska.
Żywienie
Przygotowywane posiłki są pełnowartościowe pod względem składników mineralnych oraz substancji odżywczych. Aby pomóc kształtować w dzieciach odpowiednie nawyki żywieniowe, uwzględniamy w menu produkty z pełnego ziarna, mąki i makarony razowe, dziki i brązowy ryż, pieczywo pełnoziarniste. Menu stworzone jest w oparciu o składniki najwyższej jakości oraz z uwzględnieniem sezonowości produktów. Oferujemy także catering przygotowany z myślą o dzieciach: - będących na dietach pokarmowych, - z nietolerancją glutenu, mleka i przetworów mlecznych, jaj, selera, gorczycy, ryb, czekolady, orzechów oraz innych uczulających składników pokarmowych.
Kuchnia centralna (Opis)
Nie
Personel
Wasze dziecko w „Zielonym Domku” znajdzie troskliwą i czułą opiekę. Wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi podpowiada nam jak odnieść sukces wychowawczy. Pomoc w nauce samodzielności, inspirujące zajęcia ogólnorozwojowe oraz zabawy przy muzyce pod opieką pedagoga, psychologa, terapeuty, logopedy, rehabilitanta, …!
Łączna liczba miejsc
17
Godziny pracy
od poniedziałku do piątku  7.00 - 17.00
Dodatkowe walory
doświadczona kadra, długi staż na rynku od 2009r, placówka godna zaufania
Dodatkowe cechy

 Catering

 Diety eliminacyjne

 Kuchnia mleczna

 Ogródek

 Osobny budynek

 Parking

 Rytmika

 Taras do werandowania

 Wózkarnia