Poznań
Żłobek
Żłobek "Zielony Domek"
Adres
Karbowska 16, 61-625 Poznań
Telefon
606134919
E-mail
Strona www
Typ placówki
Żłobek
Opis udogodnień
Zielony Domek” mieści się w bezpiecznej i cichej okolicy domków jednorodzinnych, otoczonych zielenią. Spacery są urozmaicane poprzez poznawanie otaczającego środowiska.
Żywienie
Przygotowywane posiłki są pełnowartościowe pod względem składników mineralnych oraz substancji odżywczych. Aby pomóc kształtować w dzieciach odpowiednie nawyki żywieniowe, uwzględniamy w menu produkty z pełnego ziarna, mąki i makarony razowe, dziki i brązowy ryż, pieczywo pełnoziarniste. Menu stworzone jest w oparciu o składniki najwyższej jakości oraz z uwzględnieniem sezonowości produktów. Oferujemy także catering przygotowany z myślą o dzieciach: - będących na dietach pokarmowych, - z nietolerancją glutenu, mleka i przetworów mlecznych, jaj, selera, gorczycy, ryb, czekolady, orzechów oraz innych uczulających składników pokarmowych.
Kuchnia centralna (Opis)
Nie
Personel
Wasze dziecko w „Zielonym Domku” znajdzie troskliwą i czułą opiekę. Wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi podpowiada nam jak odnieść sukces wychowawczy. Pomoc w nauce samodzielności, inspirujące zajęcia ogólnorozwojowe oraz zabawy przy muzyce pod opieką pedagoga, psychologa, terapeuty, logopedy, rehabilitanta, …!
Placówka dotowana
Tak
Łączna liczba miejsc
17
Godziny pracy
od poniedziałku do piątku  7.00 - 17.00
Dodatkowe walory
doświadczona kadra, długi staż na rynku od 2009r, placówka godna zaufania
Dodatkowe cechy

 Catering

 Diety eliminacyjne

 Kuchnia mleczna

 Ogródek

 Osobny budynek

 Parking

 Rytmika

 Taras do werandowania

 Wózkarnia