Poznań
Żłobek
Żłobek "Raj Maluszka"
Adres
Warszawska 61, 61-028 Poznań
Telefon
605-084-111
E-mail
Strona www
Dyrektor/Kierownik
Joanna Łęgowska
Typ placówki
Żłobek
Zdjęcia
  • Żłobek "Raj Maluszka"
Opis
Budynek wolno stojący, w całości ogrodzony i monitorowany, z przestronnymi, jasnymi i kolorowymi salami. Posiadamy ogrodzony i wyłożony specjalną matą plac zabaw. Żłobek jest dobrze wyposażony w zabawki i pomoce edukacyjne. Tworzymy warunki zbliżone do domowych , z indywidualnym podejściem do dziecka i jego potrzeb. Spełniamy najwyższe wymagania dotyczące opieki, higieny i bezpieczeństwa. Prowadzimy zajęcia edukacyjne.
Opis udogodnień
w bliskim położeniu pięknego parku, blisko Nowego Zoo, ogródek pełen zieleni, jeden wyłożony specjalną matą p/ upadową drugi naturalna trawą, zagospodarowane małymi placami zabaw posiadamy werandę do leżakowania najmniejszych dzieci, mamy swoje wieloosobowe wózki do spacerowania,
Żywienie
uwzględniamy potrzeby dzieci alergicznych, posiłki są częste i bardzo urozmaicone, dostosowane do każdej grupy wiekowej
Kuchnia centralna (Opis)
Catering plus kuchnia własna
Personel
Dziećmi opiekuje się wykształcona i kreatywna kadra, cały czas podnosimy swoje kwalifikacje.Kadra, która z największym oddaniem, ciepłem i uśmiechem tworzy dzieciom drugi dom, aby tak wielkie przeżycie jakim jest dla małego dziecka rozstanie z Mamą i Tatą było jak najmniej bolesne. W naszym żłobku to DZIECKO i zaspokojenie jego potrzeb są najważniejsze. Maluszki mają być uśmiechnięte i szczęśliwe, dla nas to będzie priorytet i największa nagroda.
Łączna liczba miejsc
31
Godziny pracy
7:00-17:00
Placówka dotowana
Tak
Organ prowadzący
Joanna Łęgowska
Historia
Miejsce dobrego rozwoju dla każdego dziecka. Raj Maluszka działa nieprzerwanie na terenie Poznania od 2009 roku. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z dziećmi pozwoliło nam stworzyć bezpieczne, komfortowe i atrakcyjne otoczenie, które wspomaga naturalny rozwój dziecka. Stworzone przez nas warunki są zbliżone do tych znanych przez dziecko z własnego domu. Dzieci Raju Maluszka otaczamy opieką i dbamy o ich dobre przygotowanie do kolejnych etapów edukacyjnych. Pragniemy wspomagać rodziców i opiekunów dzieci w każdym wieku w trudnym i odpowiedzialnym zadaniu wychowania i edukacji. Chcemy pozostać wiodącą i renomowaną placówką opiekuńczo-edukacyjną, stale podnosząc swoje kwalifikacje oraz wiedzę."
Dodatkowe cechy

 Catering

 Diety eliminacyjne

 Kuchnia mleczna

 Ogródek

 Osobny budynek

 Parking

 Plac zabaw

 Rytmika

 Winda

 Wózkarnia