Poznań
Żłobek
Żłobek "Niutek 5"
Adres
Niepodleglości 30, 61-714 Poznań
Telefon
794268020
Strona www
Typ placówki
Żłobek
Zdjęcia
  • Żłobek "Niutek 5"
Opis
Dziecko jest naszą najwyższą wartością dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić mu wszechstronny i harmonijny rozwój w przyjaznym i radosnym otoczeniu. Nad bezpieczeństwem naszych maluszków każdego dnia czuwają czułe ciocie, które obok radosnego usposobienia odznaczają się wysokimi kwalifikacjami i doświadczeniem w pracy z dziećmi. Wszystkie pomieszczenia, którymi dysponujemy zostały w pełni przystosowane do wymagań naszych podopiecznych.
Żywienie
Zależy nam na tym, aby dieta naszych maluchów spełniała najwyższe oczekiwania małych brzuszków. Chcemy kształtować zdrowe nawyki żywieniowe naszych podopiecznych, zależy nam także na tym, by posiłki były smaczne, miały atrakcyjny wygląd i stanowiły odpowiednio zbilansowane pożywienie.
Kuchnia centralna (Opis)
Nie
Personel
W żłobku Niutek pracują wspaniałe Ciocie- w ten sposób zwracają się do nas zarówno dzieci jak i ich rodzice. Wszystkie Ciocie posiadają uprawnienia do pracy w żłobku. Są to osoby bardzo ciepłe i otwarte, a co najważniejsze niezwykle kreatywne i pomysłowe. W żłobku pracuje również położna, która dba o zdrowie wszystkich dzieci.
Placówka dotowana
Tak
Łączna liczba miejsc
57
Zasady odpłatności
Opłata za pobyt dziecka w żłobku z dofinansowaniem miasta Poznań wynosi 450 zł. Dodatkowo płatne jest wyżywienie - stawka dzienna żywieniowa wynosi 11 zł.
Dodatkowe cechy

 Catering

 Diety eliminacyjne

 Kuchnia mleczna

 Osobny budynek

 Parking

 Rytmika

 Wózkarnia