Poznań
Żłobek
Żłobek "Kraina Dźwięków"
Adres
J. Słowackiego 42/2, 60-822 Poznań
Telefon
532 523 652
Dyrektor/Kierownik
Weronika Karabinowska
Typ placówki
Żłobek
Zdjęcia
  • Żłobek "Kraina Dźwięków"
Opis
Żłobek Kraina Dźwięków jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00- 17.00 Żłobek Kraina Dźwięków jak sami rodzice podkreślają cechuje bardzo rodzinna atmosfera oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego dziecka. Duży nacisk kładziemy na zajęcia językowe jak również na zajęcia umuzykalniające i rozwijające umiejętności manualne. Program realizowany jest w dwóch grupach wiekowych: dzieci od 20 tygodni do 18 m-cy i dzieci od 18m-cy do 3 lat.
Żywienie
Dzieci w naszej placówce żywione są przez firmę cateringową Zielona Kuchnia- www.zielonakuchnia.org Zielona Kuchnia specjalizuje się w żywieniu dzieci żłobkowych i przedszkolnych dlatego mają Państwo pewność że Państwa dzieci przyswajają odpowiednią ilość składników odżywczych. W jadłospisie skomponowanym przez dietetyka znajdziemy razowe pieczywo i pełno ziarniste kasze tj. jaglaną, gryczaną, jęczmienną, kukurydzianą, orkiszową i amarantusową. Podawane są świeże, sezonowe owoce i warzywa pochodzące z lokalnych upraw. Mięso przetwarzane jest jedynie ze sprawdzonych źródeł Zielona Kuchnia serwuje nabiał z lokalnych mleczarni.
Kuchnia centralna (Opis)
Nie
Personel
Kadrę pedagogiczną Krainy Dźwięków tworzą osoby młode, bardzo kreatywne których dobro dzieci jest na pierwszym miejscu. Opiekunki posiadają pełne kwalifikacje pedagogiczne z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Współpracujemy z uczelniami wyższymi, przyjmując na praktyki studentów kierunków pedagogicznych
Łączna liczba miejsc
20
Zakres wiekowy
od ukończenia 20 tygodnia życia
Godziny pracy
7-17
Zasady odpłatności
620 zł czesne
Dodatkowe cechy

 Catering

 Diety eliminacyjne

 Kuchnia mleczna

 Podjazd dla niepełnosprawnych

 Rytmika

 Taras do werandowania