Poznań
Żłobek
Żłobek "Kitoszek"
Adres
Dziurawcowa 4, 61-680 Poznań
Telefon
724203131
Strona www
Typ placówki
Żłobek
Zdjęcia
  • Żłobek "Kitoszek"
Opis
"Kitoszek" to miejsce dla najmłodszych, w którym każde Dziecko czuje się jak w domu. Naszą misją jest przede wszystkim dobro Dziecka, pragniemy by nasi Podopieczni czuli się w żłobku bezpiecznie. Staramy się Maluchom tak urozmaicać czas by były radosne, cieszyły się każdą chwilą, ale mimo wszystko dajemy im swobodę. Chcemy aby każde Dziecko miało szansę samodzielnie wykonywać różne czynności, pomagamy we wszystkim, ale nie wyręczamy.
Opis udogodnień
Żłobek znajduje się w domu jednorodzinnym, do którego przynależy ogrodzony teren. Ponadto z terenu przeznaczonego dla Dzieci jest bezpośrednia furtka do lasu, gdzie zabieramy naszych Podopiecznych na spacery. Do Żłobka przynależy zadaszony taras, pozwalający wyjść na świeże powietrze nawet podczas niedogodnych warunków atmosferycznych.
Żywienie
Dzieci w naszej placówce żywione są przez firmę cateringową "Pyszoty".
Kuchnia centralna (Opis)
Nie
Personel
Nasze Ciocie cechują się indywidualnym podejściem do każdego dziecka, posiadają nie tylko formalne kwalifikacje, ale również umiejętności, wiedzę, a ponadto reprezentują wartości i postawy odpowiednie do ich roli i odpowiedzialności, ich pasją jest praca z dziećmi. Kadra jest otwarta na wszelkie sugestie rodziców, zawsze służy dobrą radą i wskazówką dotyczącą dzieci.
Łączna liczba miejsc
24
Dodatkowe cechy

 Catering

 Dieta niemowlęca

 Diety eliminacyjne

 Ogródek

 Rytmika

 Wózkarnia