Poznań
Żłobek
Prywatny Żłobek i Centrum Edukacji Artystycznej "Mały VINCI" Oddział II
Adres
28 czerwca 1956 r. nr 398, 61-441 Poznań
Telefon
608 506 173
E-mail
Strona www
Typ placówki
Żłobek
Zdjęcia
  • Prywatny Żłobek i Centrum Edukacji Artystycznej "Mały VINCI" Oddział II
Opis
Nasz żłobek realizuje program edukacyjny dostosowany do potrzeb dzieci na określonym etapie rozwoju oraz zwraca uwagę na poprawne posługiwanie się językiem polskim. Podejmowane są działania edukacyjne, wpływające na rozwój podopiecznych na płaszczyźnie emocjonalnej, poznawczej, społecznej i fizycznej. Program pracy wychowawczej pomaga rozwijać naturalne zainteresowania dzieci i umiejętności społeczne, procesy usamodzielniania się dzieci oraz budowania poczucia własnej wartości.
Opis udogodnień
Żłobek Mały VINCI znajduje się na terenie Poznańskiego Parku Technologiczno-Przemysłowego.
Żywienie
Nasz żłobek wyróżnia duża elastyczność w odniesieniu do indywidualnego żywienia każdego dziecka. W codziennej diecie uwzględniamy potrzeby dzieci, zwracając szczególną uwagę na te zdrowotne. Zależy nam na kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Przystąpiliśmy do ogólnopolskiego programu zdrowego żywienia "Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy" pod patronatem Nutricii.
Kuchnia centralna (Opis)
Nie
Personel
Kadra przez nas zatrudniana posiada niezbędne kwalifikacje określone w ustawie o opiece nad dziećmi do lat 3. Przy doborze pracowników zwracamy uwagę zarówno na kwalifikacje formalne: wykształcenie i doświadczenie w pracy z małymi dziećmi, jak i na to „coś", co sprawia, że dzieci im ufają. Zatrudniamy m.in.: opiekunki dziecięce, pedagogów, psychologa, logopedę, fizjoterapeutę.
Łączna liczba miejsc
83
Godziny pracy
7:00 - 18:00
Dodatkowe zajęcia
"Chichotki i Łaskotki" - cykliczne zajęcia dla rodziców z dziećmi, zajęcia z języka angielskiego
Dodatkowe walory architektoniczne
2 duże nowoczesne place zabaw (dla dzieci starszych i młodszych), plac zabaw do malowania kredą, ochrona, monitoring, parking
Zakres wiekowy
od skończonego 20 tygodnia życia do 3.5 lat
Dodatkowe cechy

 Catering

 Diety eliminacyjne

 Kuchnia mleczna

 Ogródek

 Parking

 Plac zabaw

 Rytmika

 Wózkarnia