Poznań
Żłobek
Żłobek "Michałki"
Adres
Czecha 75, 61-289 Poznań
Telefon
663 999 145
E-mail
Strona www
Typ placówki
Żłobek
Zdjęcia
  • Żłobek Michałki
Opis
"Michałki" to Żłobek działający od 1983 roku. Oferujemy dzieciom 4 grupy wiekowe: Gr I: Pszczółki - dla dzieci od 20 tygodnia do 14 miesiąca Gr II: Raczki - od 15 miesięcy do 18 miesiąca życia Gr III: Motylki - od 19 miesiąca do 24 miesiąca życia Gr IV: Żabki - od 25 miesiąca do 3 roku życia Placówka zapewnia maluszkom opiekę, wychowanie i jednocześnie uczenie się w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Zajęcia dzieci dostosowane są do wieku i ich poziomu rozwoju. Do wiadomości Rodziców podawane są tygodniowe i miesięczne plany pracy. Dzieci pozostają pod opieką wysoko wykwalifikowanego i doświadczonego personelu zapewniającego im opiekę oraz realizującego program wychowawczo-edukacyjny poprzez zabawy ruchowe, dydaktyczne, tematyczne, manualno-konstrukcyjne i umuzykalniające.
Opis udogodnień
Ogródek - duży obszar z urządzeniami do zabaw.
Żywienie
Posiłki dla dzieci: śniadanie, II śniadanie, obiad i podwieczorek przygotowujemy na miejscu, dysponujemy bowiem nowoczesnym zapleczem kuchni centralnej. Uwzględniamy także potrzeby dzieci alergicznych z ograniczeniami pokarmowymi. Tygodniowy jadłospis jest dostępny rodzicom dzieci.
Kuchnia centralna (Opis)
Tak
Personel
W placówce zatrudnionych jest 28 osób. Nad organizacją i przebiegiem pracy w Żłobku czuwa Dyrektor. Przy pracy z dziećmi (4 oddziały) zatrudnionych jest 20 pań, nad żywieniem dzieci i pracą w kuchni czuwa pani intendent oraz kucharka i 2 pomoce kuchenne. Czystość w żłobku to zasługa 2 pań sprzątających. Porządek dookoła placówki i w ogrodzie oraz drobne prace gospodarcze to zasługa konserwatora.
Łączna liczba miejsc
108
Etaty planowane
27
Etaty wykonane
27
Zakres wiekowy
od ukończenia 20 tyg. życia do 3 lat.
Godziny pracy
od 6:00 do 17:00
Organ prowadzący
Miasto Poznań
Kierownik - telefon
663 999 145
Adres email IODO
iod7_mjo@um.poznan.pl
Kierownik - godziny przyjmowania interesantów
7:00-15:00 (po uprzedninim umówieniu spotkania)
Zasady odpłatności
Wysokość odpłatności za żłobek wynika z zapisów: uchwały nr XV/244/VIII/2019 Rady Miasta Poznań z dnia 9 lipca 2019 r. w sprawie ustalenia wysokości opłaty za pobyt dzieci w żłobkach, dla których organem założycielskim jest Miasto Poznań
Dojazd

Następujące linie przejeżdżają w pobliżu Os. Czecha

Kierownik - email
michalki@zlobekpoznan.pl
Dodatkowe cechy

 Dieta niemowlęca

 Diety eliminacyjne

 Kuchnia centralna

 Ogródek

 Osobny budynek

 Parking

 Plac zabaw

 Rytmika

 Taras do werandowania

 Wózkarnia

Pliki do pobrania
Klauzula informacyjna dla Poznańskiego Zespołu Żłobków