Poznań
Żłobek
Żłobek "Królewna Śnieżka"
Adres
Grunwaldzka 34, 60-783 Poznań
Telefon
61 867-57-14
Fax
61 867-57-14
E-mail
Strona www
Dyrektor/Kierownik
Joanna Kusiak
Typ placówki
Żłobek
Zdjęcia
  • Żłobek "Królewna Śnieżka"
Opis
Budynek mieści się przy ul.Grunwaldzkiej 34 w dogodnym miejscu pod względem dostępności środków komunikacji miejskiej. Wjazd do naszej placówki jest od ul.Wojskowej. Nasz zabytkowy budynek, wykonany z czerwonej cegły, mieści się w ogródku, w którym to dzieci spędzają cudowne chwile w okresie wiosenno-letnim. Mamy 3 grupy wiekowe: Grupa I "Krasnoludki" od 5 do 14 miesiąca, Grupa II" Kubuś Puchatek" od 15 do 24 miesiąca oraz Grupa III " Biedronki" od 24 do36 miesiąca. Swoim wychowankom placówka zapewnia opiekę, wychowanie i poznawanie świata w przyjaznej atmosferze i bezpieczeństwie. Posiadamy własną kuchnię, która przygotowuje codziennie cztery smaczne posiłki z uwzględnieniem diet eliminacyjnych. Nasza placówka oferuje także comiesięczne wydarzenia tj. teatrzyki, spotkania z psem, spotkania z poznańskim Pyrkiem oraz super robot. Dbając o zdrowie naszych maluchów organizujemy także spotkania ze stomatologiem, ortodontą oraz innymi ciekawymi ludźmi.
Żywienie
Posiłki dostosowane są do poszczególnych grup wiekowych z uwzględnieniem diet. Potrawy są dobierane jakościowo jak i kolorystycznie, aby Państwa pociecha czerpała jak największą przyjemność z jedzenia.
Kuchnia centralna (Opis)
Tak
Personel
Opiekę nad dziećmi sprawuje wykwalifikowany i doświadczony personel składający się z 18 osób, który ma możliwość podwyższania swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w organizowanych szkoleniach, kursach. Nad całością czuwa pani Kierownik. Personel zapewnia swoim podopiecznym bezpieczeństwo oraz realizację programu wychowawczo-edukacyjnego poprzez wszelakie zabawy dydaktyczne, ruchowe, tematyczne, manualne, umuzykalniające.
Placówka dotowana
Tak
Łączna liczba miejsc
71
Dodatkowe zajęcia

Dodatkowe cechy

 Diety eliminacyjne

 Kuchnia mleczna

 Ogródek

 Osobny budynek

 Rytmika

 Wózkarnia