Poznań
Żłobek
Żłobek "Stokrotka"
Adres
Wielkopolska 21/25, 60-603 Poznań
Telefon
(061) 852-60-43
Fax
(061) 852-60-43
E-mail
Strona www
Typ placówki
Żłobek
Zdjęcia
  • Żłobek "Stokrotka"
Opis
Żłobek „Stokrotka” znajduje się w zacisznej okolicy na Sołaczu w budynku z tarasami i pięknym ogrodem. To placówka samorządowa z 55 letnim stażem. Posiadamy 5 przestrzennych kolorowych, dobrze wyposażonych w zabawki i środki dydaktyczne sal zabaw. Mamy 5 grup wiekowych od ukończenia 20 tygodnia życia do 3 lat. Otwartość i życzliwość personelu wpływa na przyjemną atmosferę w poszczególnych grupach. Żłobek jest miejscem, w którym zapewniamy dzieciom radość, bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę.
Żywienie
Placówka zapewnia dzieciom 4 posiłki w ciągu dnia:śniadanie, 2 śniadanie, obiad i podwieczorek, które przygotowywane są na miejscu. Żłobek dysponuje kuchnią centralną, dzięki której możliwe jest wykonywanie potraw dla dzieci powyżej 1 roku życia oraz kuchnie mleczne dbające o wyżywienie dzieci poniżej 1 roku życia. Uwzględniamy także diety eliminacyjne, zapewniając dzieciom produkty zamienne w przypadku ograniczeń pokarmowych. Nasze posiłki dostarczają maluchom niezbędnych składników odżywczych zgodnie z zaleceniami sanepidu oraz systemu HACCP.
Kuchnia centralna (Opis)
Tak
Personel
Oferujemy naszym dzieciom uśmiech, miłość, wiedzę, doświadczenie, domową atmosferę i pyszne posiłki. Profesjonalnie przygotowana kadra z wykształceniem pedagogicznym i medycznym czuwa nad rozwojem i bezpieczeństwem dzieci. Personel dokłada starań do jak najlepszych kontaktów z rodzicami, co umożliwia indywidualne podejście do potrzeb i możliwości każdego dziecka. Nad żywieniem i pracą w kuchni czuwa intendentka, posiłki przygotowują kucharki. O tereny zielone i porządek wokół budynku dba pracownik gospodarczy.
Placówka dotowana
Tak
Łączna liczba miejsc
118
Dodatkowe zajęcia
język angielski
Godziny pracy
6-17
Dodatkowe cechy

 Diety eliminacyjne

 Kuchnia mleczna

 Ogródek

 Osobny budynek

 Podjazd dla niepełnosprawnych

 Rytmika

 Taras do werandowania

 Wózkarnia