Poznań
Przedszkole
Przedszkole nr 6 Polne Kwiatki
Adres
Lecha 79, 61-296 Poznań
Telefon
(61)8777781
E-mail
Strona www
Dyrektor/Kierownik
Maria Gierłowska
Typ placówki
Przedszkole
Zdjęcia
  • Budynek przedszkola
Opis
Przedszkole mieści się w budynku wolnostojącym. Położone jest w środku osiedla, z dala od szlaków komunikacyjnych. Posiadamy duży , zazieleniony ogród. Dogodny dojazd do przedszkola ( zwłaszcza zjazd z trasy katowickiej). Możliwość zaparkowania samochodów.
Osiągnięcia
- Przedszkole jest organizatorem "Maratoniku Polnych Kwiatków" imprezy sportowej dla rodziców i dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych ze szkół - Certyfikat "Kubusiowi Przyjaciele Natury" - Certyfikat "Przedszkole w Ruchu" - Certyfikat "Akademii Aqvafresh" - I miejsce w Ratajskich Jasełkach - Certyfikat "Bezpieczna Droga do Przedszkola" - I miejsce w Olimpiadzie Sportowej Przedszkolaków - wyróżnienie w konkursie "Laurka dla mamy"
Dodatkowe zajęcia
* GIMNASTYKA KOREKCYJNA – dla dzieci 5,6 letnich (na podstawie skierowania lekarskiego) * ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE – dla dzieci które potrzebują takich zajęć * RYTMIKA – dla wszystkich grup * JĘZYK ANGIELSKI – dla wszystkich grup * POMOC PSYCHOLOGICZNA * ZAJĘCIA SPORTOWE
Godziny otwarcia uwagi
Przyprowadzamy dzieci do przedszkola do godz. 8:15. Odbieramy dzieci od godz. 14:00 o godz. 17:00 przedszkole jest już zamknięte.
Godziny otwarcia od
6,00
Historia
Przedszkole istnieje od 1977 roku.
Kontakty zagraniczne
Wspólpraca z AIESEC i udział w projekcie "Explore Yorself"
Personel
Zapewniamy profesjonalną, wykwalifikowaną i solidną kadrę pozwalającą zapewnić Państwa dzieciom bardzo dobrą opiekę wychowawczo-dydaktyczną oraz dobrą zabawę i naukę.
Drzwi otwarte
Odbędą się 17.03.2022 o godz. 16:00
Organ prowadzący
Miasto Poznań
Dodatkowe cechy

 Języki obce

 Ogródek przedszkolny

 Osobny budynek

 Religia

 Rytmika

 Zajęcia komputerowe

 Zajęcia sportowe

Pliki do pobrania
klauzula informacyjna