Poznań
Przedszkole
Przedszkole nr 4
Adres
Św. Kingi 1A, 61-055 Poznań
Telefon
618709223
E-mail
Strona www
Typ placówki
Przedszkole
Zdjęcia
  • Przedszkole nr 4
  • Przedszkole nr 4
  • Przedszkole nr 4
Opis
Przedszkole jest obiektem o nowoczesnej architekturze zewnętrznej i wewnętrznej. Jest to budynek parterowy wolnostojący. Posiada nowoczesny i świetnie wyposażony plac zabaw z nawierzchnią gumową Ilość oddziałów - 4 po 25 dzieci w grupie. Sale są przestronne i jasne, posiadają własne łazienki i toalety. Wyróżniają nas pośród innych placówek: zajęcia umuzykalniające i taneczne, zajęcia sportowe, zajęcia kulinarne, zdrowa żywność, posiłki przygotowywane dla indywidualnego dziecka. Drzwi otwarte w naszej placówce, spotkania, rozmowy 17 i 19 lutego 2016r. w godzinach 15.00-16.00 Zajęcia adaptacyjne dla dzieci nowoprzyjętych odbędą się po zakończonym procesie rekrutacji ( termin podamy później)
Osiągnięcia
Przedszkole stara się o certyfikat " Przedszkola promującego zdrowie" , uczestniczy i wielokrotnie zdobywa certyfikat "Kubusiowi Przyjaciele Przyrody".
Dodatkowe zajęcia
teatrzyki , koncerty, wycieczki, zajęcia umuzykalniające z elementami rytmiki, logopedia
Godziny otwarcia uwagi
Istnieje możliwość wydłużenia pracy placówki, zgodnie z zapotrzebowaniem Rodziców - informacja przy naborze.Jednak taka ewentualność jest uzgadniana z Organem Prowadzącym dopiero po zakończeniu naboru, jeśli będzie to konieczne dla większej liczby dzieci.
Dodatkowe cechy

 Języki obce

 Ogródek przedszkolny

 Osobny budynek

 Religia

 Rytmika

 Zajęcia sportowe