Poznań
Przedszkole
Przedszkole nr 4
Adres
Św. Kingi 1A, 61-055 Poznań
Telefon
618709223
E-mail
Strona www
Typ placówki
Przedszkole
Zdjęcia
  • Przedszkole nr 4
  • Przedszkole nr 4
  • Przedszkole nr 4
Opis
Przedszkole jest obiektem o nowoczesnej architekturze zewnętrznej i wewnętrznej. Jest to budynek parterowy wolnostojący. Posiada nowoczesny i świetnie wyposażony plac zabaw z nawierzchnią gumową Ilość oddziałów - 4 po 25 dzieci w grupie. Sale są przestronne i jasne, posiadają własne łazienki i toalety. Wyróżniają nas pośród innych placówek: zajęcia umuzykalniające i taneczne, zajęcia sportowe, zajęcia kulinarne, zdrowa żywność, posiłki przygotowywane dla indywidualnego dziecka. Drzwi otwarte w naszej placówce, spotkania, rozmowy 17 i 19 lutego 2016r. w godzinach 15.00-16.00 Zajęcia adaptacyjne dla dzieci nowoprzyjętych odbędą się po zakończonym procesie rekrutacji ( termin podamy później)
Osiągnięcia
Przedszkole stara się o certyfikat " Przedszkola promującego zdrowie" , uczestniczy i wielokrotnie zdobywa certyfikat "Kubusiowi Przyjaciele Przyrody".
Dodatkowe zajęcia
teatrzyki , koncerty, wycieczki, zajęcia umuzykalniające z elementami rytmiki, logopedia
Godziny otwarcia uwagi
Istnieje możliwość wydłużenia pracy placówki, zgodnie z zapotrzebowaniem Rodziców - informacja przy naborze.Jednak taka ewentualność jest uzgadniana z Organem Prowadzącym dopiero po zakończeniu naboru, jeśli będzie to konieczne dla większej liczby dzieci.
Dodatkowe cechy

 Języki obce

 Ogródek przedszkolny

 Osobny budynek

 Religia

 Rytmika

 Zajęcia sportowe

Pliki do pobrania
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów i ich rodziców/opiekunów prawnych w procesie rekrutacji