Poznań
Przedszkole
Przedszkole nr 31
Adres
Krakowska 10, 61-889 Poznań
Telefon
0-61 852 44 75 wew. 25, 506 77 99 18
Fax
0-61 852 44 75
E-mail
Strona www
Dyrektor/Kierownik
Katarzyna Stankiewicz - Waśk
Typ placówki
Przedszkole
Zdjęcia
  • Przedszkole nr 31
  • Przedszkole nr 31
  • Przedszkole nr 31
Opis

Przedszkole nr 31 od 1 września 2020 r. zmieniło swoją lokalizację i z ul. Mielżyńskiego 21 zostało przeniesione na ul. Krakowską 10 do budynku Szkoły Podstawowej nr 82.

W chwili obecnej dzieci bawią się w pięknie odnowionych trzech salach dydaktycznych, przy których znajdują się całkowicie wyremontowane łazienki do dyspozycji każdej grupy osobno. Sale zostały wyposażone w nowe meble oraz bogaty asortyment pomocy dydaktycznych oraz zabawek.

Osiągnięcia
Ciepła,rodzinna atmosfera,integracja środowisk rodzna-przedszkole (wspólne imprezy, biesiady w ogródku, spotkania wigilijne-Jasełka, Dzień Babci, Dzień Dziadka, festyn rodzinny, dobry program adaptacyjny ułatwiający dzieciom rozstanie z rodzicami sprawiające,że dzieci chcą przebywać w placówce). Stosowane metody i formy pracy z dzieckiem nastawione są na jego twórcze działanie i gwarantuja dobre przygotowanie do podjęcia obowiązku szkolnego.
Dodatkowe zajęcia

W bieżącym roku szkolnym oferujemy dzieciom bezpłatne zajęcia logopedyczne oraz gimnastykę korekcyjną dla wszystkich grup wiekowych, zajęcia matematyczno - logiczne oraz zajęcia doświadczalno - badawcze.

Godziny otwarcia uwagi
Godziny otwarcia placówki dostosowane są do potrzeb rodziców deklarowanych w kartach składanych przy zapisie dziecka do przedszkola.
Godziny otwarcia od
6:00 - 17:00
Organ prowadzący
Wydział Oświaty
Dodatkowe cechy

 Języki obce

 Ogródek przedszkolny

 Religia

 Rytmika

 Zajęcia sportowe

Pliki do pobrania
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów i ich rodziców