Poznań
Przedszkole
Przedszkole nr 188 Dębowe Ludki
Adres
ul. Błogosławionej Poznańskiej Piątki 4, 61-450 Poznań
Telefon
61 832 17 41
Fax
61 832 17 41
E-mail
Strona www
Dyrektor/Kierownik
mgr Beata Piotrowska
Typ placówki
Przedszkole
Zdjęcia
  • Przedszkole nr 188 Dębowe Ludki
Opis
Budynek wolnostojący, jednopiętrowy, rok budowy 1988; w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Dębina i Lasku Dębińskiego; przy drodze wylotowej do Lubonia. W budynku mieści się m.in: - pięć sal zajęć o powierzchni 80-100 m kwadratowych każda z własnym węzłem sanitarnym - aneks do zajęć rytmiczno-ruchowych - gabinet logopedyczny, sala do zajęć z języków obcych - ogród pięknie zadrzewiony o powierzchni 5850 m kw ze stacjonarnymi urządzeniami do zabaw na powietrzu dla dzieci młodszych i starszych (piaskownice, zjeżdżalnie, huśtawki, bujaki, drewniany pociąg i samochód, karuzela) - pomieszczenia biurowe, socjalne, pokój nauczycielski-biblioteka - własna kuchnia - przedszkole ochrania firma SEZAM
Osiągnięcia
Zajrzyj na naszą stronę internetową : www.p188.poznan.pl
Dodatkowe zajęcia
Zajęcia umuzykalniające, teatralne, plastyczne, sportowe prowadzą nauczyciele w ramach realizacji podstawy programowej.
Zajęcia dodatkowe refundowane przez Miasto Poznań (język angielski, zajęcia rytmiczne, terapia logopedyczna, religia, gimnastyka korekcyjna).
Zajęcia dodatkowe płatne odbywające się po zakończeniu pobytu dziecka w przedszkolu (język angielski, judo, taniec oraz piłka nożna pod patronatem Lecha Poznań).
Zajęcia dodatkowe prowadzone przez nauczycieli w ramach pensum (Dębowe rewolucje, Mali artyści, szachy)
Godziny otwarcia uwagi
Godziny funkcjonowania placówki zależą od potrzeb rodziców i są corocznie zatwierdzane przez organ prowadzący. Odpłatność za przedszkole ustala organ prowadzący.
Godziny otwarcia od
6.00
Dodatkowe cechy

 Języki obce

 Ogródek przedszkolny

 Osobny budynek

 Religia

 Rytmika

 Zajęcia sportowe