Poznań
Przedszkole
Przedszkole nr 188 Dębowe Ludki
Adres
ul. Błogosławionej Poznańskiej Piątki 4, 61-450 Poznań
Telefon
61 832 17 41
Fax
61 832 17 41
E-mail
Strona www
Dyrektor/Kierownik
mgr Beata Piotrowska
Typ placówki
Przedszkole
Zdjęcia
  • Przedszkole nr 188 Dębowe Ludki
Opis
Budynek wolnostojący, jednopiętrowy, rok budowy 1988; w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Dębina i Lasku Dębińskiego; przy drodze wylotowej do Lubonia. W budynku mieści się m.in: - pięć sal zajęć o powierzchni 80-100 m kwadratowych każda z własnym węzłem sanitarnym - aneks do zajęć rytmiczno-ruchowych - gabinet logopedyczny, sala do zajęć z języków obcych - ogród pięknie zadrzewiony o powierzchni 5850 m kw ze stacjonarnymi urządzeniami do zabaw na powietrzu dla dzieci młodszych i starszych (piaskownice, zjeżdżalnie, huśtawki, bujaki, drewniany pociąg i samochód, karuzela) - pomieszczenia biurowe, socjalne, pokój nauczycielski-biblioteka - własna kuchnia - przedszkole ochrania firma SEZAM
Osiągnięcia
Zajrzyj na naszą stronę internetową : www.p188.poznan.pl
Dodatkowe zajęcia
Zajęcia umuzykalniające, teatralne, plastyczne, sportowe prowadzą nauczyciele w ramach realizacji podstawy programowej.
Zajęcia dodatkowe refundowane przez Miasto Poznań (język angielski, zajęcia rytmiczne, terapia logopedyczna, religia, gimnastyka korekcyjna).
Zajęcia dodatkowe płatne odbywające się po zakończeniu pobytu dziecka w przedszkolu (język angielski, judo, taniec oraz piłka nożna pod patronatem Lecha Poznań).
Zajęcia dodatkowe prowadzone przez nauczycieli w ramach pensum (Dębowe rewolucje, Mali artyści, szachy)
Godziny otwarcia uwagi
Godziny funkcjonowania placówki zależą od potrzeb rodziców i są corocznie zatwierdzane przez organ prowadzący. Odpłatność za przedszkole ustala organ prowadzący.
Godziny otwarcia od
6.00
Dodatkowe cechy

 Języki obce

 Ogródek przedszkolny

 Osobny budynek

 Religia

 Rytmika

 Zajęcia sportowe

Pliki do pobrania
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów i ich rodziców/opiekunów prawnych w procesie rekrutacji