Poznań
Przedszkole
Przedszkole nr 17
Adres
Głuszyna 206A, 61-329 Poznań
Telefon
618101746
Fax
618101746
E-mail
Strona www
Typ placówki
Przedszkole
Zdjęcia
  • Przedszkole nr 17
Opis
Nasze przedszkole mieści się w sporym oddaleniu od centrum, ale położone jest na pięknym terenie. Duży, o powierzchni 1,012 ha ogród, z pięknymi i zadbanymi trawnikami, wyposażony jest w piaskownice dla dzieci oraz drewniany i plastikowy sprzęt do zabaw na świeżym powietrzu. Nad dziećmi czuwa doskonale przygotowana kadra pedagogiczna i personel administracyjno-obsługowy. Nasza placówka oferuje naukę języka angielskiego, rytmiki, odbywają się też zajęcia z logopedii.
Osiągnięcia
Przedszkole nr 17 istnieje od września 2005 r. Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w I ogólnopolskim konkursie plastycznym o tematyce ekologicznej i zostały uhonorowane dyplomem Berlinek S.A.
Dodatkowe zajęcia
Organizujemy również: - Zajęcia adaptacyjne dla kandydatów na przedszkolaka, - Dni otwarte dla Rodziców oraz dzieci spoza przedszkola, - Zajęcia integracyjne: metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, - Zajęcia warsztatowe pt. Mamo, tato ćwicz ze mną połączone z technikami origami, - Zajęcia teatralne "Teatr żywego aktora", - Zajęcia choreoterapeutyczne (jedna z nauczycielek ma przygotowanie instruktorskie i jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Choreoterapii), - "Dni inne niż wszystkie" - w tym dniu dzieci przechodzą poprzez stacje, na których każda z nauczycielek proponuje swoje zajęcia (muzyka, plastyka, taniec, zajęcia techniczne itp.)
Godziny otwarcia uwagi

06:00-17:00

Dzieci przyprowadzane są do godziny 8.00.

Dodatkowe cechy

 Języki obce

 Kółko plastyczne

 Kółko teatralne

 Ogródek przedszkolny

 Osobny budynek

 Religia

 Rytmika

 Zajęcia sportowe