Poznań
Przedszkole
Przedszkole nr 141
Adres
Sarmacka 5, 61-616 Poznań
Telefon
618229092
Fax
618229092
E-mail
Strona www
Dyrektor/Kierownik
Beata Nowicka
Typ placówki
Przedszkole
Zdjęcia
  • budynek
Opis
Nasze przedszkole nosi imię Dziadka Borodzieja. Mieści się w budynku wolnostojącym otoczonym dużym ogrodem, wyposażonym w nowoczesny, ekologiczny sprzęt i zabawki. Każdy oddział przedszkolny posiada salę do zabaw połączoną z sanitariatami. Mamy również osobną jadalnię, w której dzieci spożywają posiłki. Zapewniamy, że nasze przedszkole jest miejscem, w którym dzieci doskonale się bawią, a bawiąc się - uczą. Do naszego przedszkola dzieci przychodzą zawsze radosne i uśmiechnięte.
Dodatkowe zajęcia
gimnastyka korekcyjna; zajęcia logopedyczne; zajęcia rytmiczne; zajęcia taneczne
Godziny otwarcia uwagi
wg potrzeb rodziców godziny mogą ulec zmianie
Godziny otwarcia od
6.30
Historia
- 1 sierpnia 1977 r. otwarcie Przedszkola Zakładowego KPGO - 16 grudnia 1978 r. nadanie imienia Dziadka Borodzieja - 1 sierpnia 1991 r. przejęcie prowadzenia przedszkola przez samorząd i nadanie numeru Przedszkole nr 141 - 1 września 1999 r. objęcie stanowiska dyrektora przez Panią Beatę Nowicką - 8 czerwca 2017 r. obchody XXXX - lecia naszego przedszkola. od 01 września 2019 r. wchodzimy w skład Zespołu Przedszkoli nr 1.
Koła zainteresowań
"Kluby Młodych Talentów" o profilu plastycznym , teatralnym, sportowym, muzycznym, kulinarnym, przyrodniczym i matematycznym
Personel
Doświadczona, dobrze wykształcona kadra pedagogiczna.
Dodatkowe cechy

 Języki obce

 Kółko plastyczne

 Kółko teatralne

 Ogródek przedszkolny

 Osobny budynek

 Religia

 Rytmika

 Zajęcia sportowe

Pliki do pobrania
klauzula informacyjna