Zielona Góra
Zielona Góra
Aktualności

Szanowni rodzice,

2023-04-06

zgodnie z Harmonogram rekrutacji do żłobków publicznych na terenie Miasta Zielona Góra na rok szkolny 2023-2024 informujemy, że nabór został zakończony 31 marca br.

W dniach od 3 do 7 kwietnia br. trwać będą prace komisji rekrutacyjnych.

12 kwietnia br. o godz. 12.00 ogłoszone zostaną wyniki rekrutacji do żłobków publicznych (lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych). Informację o wynikach naboru będzie można znaleźć na swoim koncie w systemie Nabór lub kontaktując się bezpośrednio ze żłobkiem pierwsze preferencji.

UWAGA!

1. Dziecko „zakwalifikowane” nie oznacza „przyjęte”.

2. Listy dzieci zakwalifikowanych nie są tożsame z listami dzieci przyjętych do żłobka.

3. Warunkiem umieszczenia dziecka na liście przyjętych jest elektroniczne/telefoniczne lub osobiste potwierdzenie woli przyjęcia do danego żłobka w terminie 13 - 28 kwietnia br. i podpisanie umowy.


POTWIERDZENIE WOLI PRZYJĘCIA DO ŻŁOBKA

Po ogłoszeniu wyników naboru do żłobków na swoim koncie w systemie Nabór będzie możliwe elektroniczne potwierdzenie woli przyjęcia dziecka zakwalifikowanego do żłobka. Instrukcja będzie zamieszczona w zakładce Dokumenty.

Osoby, które nie posiadają loginu oraz hasła do systemu, mogą potwierdzić wolę przyjęcia drogą telefoniczną, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub osobiście.