Placówka
Żłobek nr 77
Adres
Ku Rzece 4, 03-194 Warszawa
Telefon
725553873
E-mail
Dyrektor/Kierownik
Monika Szpakowska-Piotrowska
Zdjęcia
  • Żłobek 77
Opis

Odkrywamy świat zabawy i nauki :-)

Żłobek 77 to miejsce gdzie dzieci rozwijają się w atmosferze bezpieczeństwa, radości i kreatywności.

Opieramy się na filozofii Montessori, Orffa i Strauss tworząc unikalne środowisko edukacyjne, które stymuluje wszystkie zmysły i wspomaga wszechstronny rozwój dziecka.

Metoda Montessori - zapewniamy dzieciom swobodę wyboru i samodzielnego odkrywania świata poprzez różnorodne materiały edukacyjne (różowa wieża, brązowe schody) i inspirujące zabawy. Prowadzimy ogródek Montessori -jest to przestrzeń do samodzielnej eksploracji, eksperymentowania poprzez kontakt z naturą.

Metoda Orffa i Strauss - muzyka i ruch odgrywają w naszym żłobku kluczową rolę, dzieci uczą się poprzez śpiew, taniec i grę na instrumentach. Zwracamy uwagę na rozwój mowy i języka dziecka poprzez gry, zabawy i opowiadania.

Oferujemy:

  • doświadczona kadra - zespół wykwalifikowanych i troskliwych opiekunek z pasją;
  • nowoczesne wyposażenie - stworzyliśmy bezpieczne i komfortowe środowisko, wyposażone w zabawki i pomoce dydaktyczne najwyższej jakości;
  • bogaty program zajęć - codziennie proponujemy dzieciom różnorodne zajęcia: plastyczne, muzyczne i ruchowe - dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu :-)
  • współpraca z rodzicami - regularnie informujemy rodziców o postępach rozwojowych ich dzieci, organizujemy spotkania, podczas których mogą się podzielić swoimi spostrzeżeniami, korzystamy z oprogramowania LiveKid ( rodzice otrzymują na bieżąco informację co się dzieje w żłobku, zdjęcia, wiadomości,informacje o posiłkach, zabawie);
  • nasza kuchnia oferuje rewelacyjne posiłki przygotowywane ze świeżych produktów, menu jest zróżnicowane i bogate w wartości odżywcze, tak aby dzieci mogły się prawidłowo rozwijać, dbamy o to, aby posiłki były również ładnie podane, wierzymy , że jedzenie w przyjemnej atmosferze ma pozytywny wpływ na apetyt dzieci, szanujemy indywidualne potrzeby żywieniowe dzieci ze wskazań lekarskich - alergie i nietolerancje;
  • opieka starszej pielęgniarki - doświadczenie i mądrość starszej pielęgniarki to bezcenny atut w żłobku, posiada ona wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, co pozwala jej na trafne rozpoznawanie ich potrzeb i szybkie reagowanie na ewentualne problemy.

Czekamy na Państwa dzieci :-)Grupy wiekowe
Godziny pracy
 Żłobek czynny w godzinach 7.00-17.00
Organ prowadzący
Zespół Żłobków m.st.Warszawy
Kierownik - telefon
797990833
Kierownik - email
mszpakowska@zlobki.waw.pl
Kierownik - godziny przyjmowania interesantów
7.30-15.30
Historia

Żłobek 77 powstał  w technologii modułowej drewnianej, z 6 oddziałami dla 150 dzieci. Jest wyposażony w odnawialne źródła energii - pompę ciepła i panele fotowoltaiczne.

Powierzchnia budynku to ok. 1600m2. Plac zabaw podzielony na grupy wiekowe.

Opis udogodnień
Budynek parterowy, brak schodów ułatwia poruszanie się dzieciom, osobom niepełnosprawnym i osobom starszym.
Wolne miejsca

Aktualnie w żłobku 77 dostępnych jest 40 wolnych miejsc.

Informację na temat dostępności miejsc można uzyskać bezpośrednio w żłobku, nr telefonu 725553873.

Dodatkowe cechy

 Diety eliminacyjne

 Kuchnia centralna

 Ogródek

 Osobny budynek

 Parking

 Plac zabaw

 Taras do werandowania

 Wózkarnia