Placówka
Placówka nr 293 Harmony Montessori Park (Żłobek)
Adres
Pieskowa Skała 7/U1U2U3U4, 02-699 Warszawa
Telefon
885 140 150
E-mail
Strona www
Dyrektor/Kierownik
Anna Iwasieczko - Kierownik, Katarzyna Chorosz Dyrektor
Opis

Niepubliczny Żłobek Harmony park funkcjonuje od listopada 2020 roku na pięknym osiedlu Harmony Park Ursynów. Zlokalizowany jest w nowym i wyposażonym w najwyższym standardzie (klimatyzacja, wentylacja, okna uchylne, monitoring, ochrona) lokalu usługowym o powierzchni 430 m2, z własnym ogródkiem i przypisanymi miejscami parkingowymi dla naszych klientów.

Nasze wnętrza są przestronne, jasne, minimalistyczne - celem stworzenia optymalnych warunków rozwoju naszych wychowanków.

Powierzając nam swoje dzieci mogą Państwo mieć pewność, iż ich potrzeby będą dla nas najważniejsze i zostaną otoczone troskliwą opieką z elementami edukacji dostosowanej do etapu ich rozwoju.

W ramach programu zagwarantowanego w ramach współpracy placówki z Urzędem Miasta St. Warszawy dzieci będą objęte opieką do 10h, w godzinach 7:30 - 17:30 przez wykwalifikowaną kadrę żłobka oraz współpracujących z nami specjalistów. W ramach programu dzieci będą miały również zajęcia z j.angielskiego (2 x po 30 min tygodniowo), zabawy edukacyjne Montessori (30 min tygodniowo) oraz zajęcia z rytmiki (30 min tygodniowo). Wyżywienie realizowane będzie przez zewnętrzną firmę cateringową, przygotowującą posiłki z najwyższej jakości produktów. Ze względu na limit ceny za całodzienne wyżywienie ustalony na 22 złotych REALIZUJEMY JEDYNIE DIETY STANDARDOWE.


Mamy nadzieję na harmonijną i obopólnie satysfakcjonującą współpracę. Istnieje możliwość kontynuacji edukacji w naszym Niepublicznym Przedszkolu Harmony Montessori Park zlokalizowanym pod tym samym adresem. Szczegółowe informacje dot. oferty w ramach współpracy z miastem oraz oferty komerycjnej na naszej stronie www.harmonymontessoripark.pl


Zapraszamy serdecznie!
Grupy wiekowe
Dodatkowe zajęcia

W ramach programu dzieci będą miały organizowane:

- zajęcia z j.angielskiego (2 x po 30 min tygodniowo),

- zabawy edukacyjne Montessori  (30 min  tygodniowo) 

- zajęcia z rytmiki (30 min tygodniowo)

Dojazd
Nasza placówka mieści się przy ul. Pieskowa Skała 7, dojazd  autobusem linii 165 (co 15 min), przystanej Jurajska 02
Godziny pracy
7:30 - 17:30 poniedziałek - piątek
Placówka dotowana
Tak
Wolne miejsca
95
Organ prowadzący
Magical Places sp. z o.o.
Opis udogodnień

Ważna informacja: placówka nie  dysponuje wózkarnią. Do dyspozycji Państwa, przed wejściem do placówki są stojaki, do których  można przypinać wózki. Wózki tam pozostawione rodzicie przypinają we własnym zakresie i na własną odpowiedzialność. 

Ogródek: żłobek dysponuje małym przyogródkiem, w którym planujemy założyć z dziećmi mały warzywniak oraz wysiać/zasadzić rodziny ozdobne. Ze względu na stosunki dobrosąsiedzkie większość czasu na zewnątrz placówki będziemy spędzać z dziećmi na spacerach po naszym pięknym osiedlu. 


Kierownik - email
kierownik@harmonymontessoripark.pl
Kierownik - telefon
885140150
Kierownik - godziny przyjmowania interesantów
konieczność umówienia się
Dodatkowe cechy

 Catering

 Ogródek

 Parking

 Podjazd dla niepełnosprawnych

 Podjazd dla wózków

 Rytmika