Placówka
Placówka nr 278 Cukierkowo (Dzienny opiekun)
Adres
Dąbrowiecka 1 B, 03-932 Warszawa
Telefon
505160563, 669000002, 601340904
E-mail
Strona www
Dyrektor/Kierownik
Ewa Urbańska - Dyrektor, Dorota Wojciechowska - Kierownik żłobka
Grupy wiekowe
Godziny pracy
7.30 - 17.30
Placówka dotowana
Tak
Kierownik - telefon
784318406
Kierownik - email
biuro@cukierkowo.waw.pl
Kierownik - godziny przyjmowania interesantów
do ustalenia telefonicznie lub mailowo
Dodatkowe zajęcia

Szanowni Rodzice,

chcielibyśmy zachęcić Was do zapisania Waszego dziecka do żłobka "Cukierkowo". Rozumiemy, że podejmowanie decyzji dotyczących opieki nad maleństwem może być trudne i emocjonalne. Pragniemy podzielić się kilkoma powodami, dla których uważamy, że "Cukierkowo" jest doskonałym miejscem dla Waszego dziecka:

1.     Profesjonalna Opieka: W "Cukierkowo" zatrudniamy doświadczone opiekunki, które posiadają odpowiednie kwalifikacje i pasję do pracy z dziećmi. Dzięki nim Wasze dziecko będzie miało możliwość rozwijania się pod fachowym okiem.

2.     Bezpieczne Środowisko: Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo dziecka. "Cukierkowo" dba o utrzymanie czystego i bezpiecznego środowiska, w którym Wasze dziecko będzie mogło swobodnie się bawić, uczyć i rozwijać.

3.     Zróżnicowane Aktywności: Wierzymy, że Wasze dziecko będzie miało wspaniałą okazję do uczestniczenia w różnorodnych aktywnościach, które wspierają rozwój emocjonalny, społeczny i intelektualny. Od zabaw plastycznych po zajęcia muzyczne - "Cukierkowo" oferuje wiele możliwości.

4.     Interakcje Społeczne: Jeden z najważniejszych aspektów wczesnego etapu życia to nauka interakcji społecznych. W "Cukierkowo" Wasze dziecko będzie miało szansę nawiązywać pierwsze przyjaźnie i rozwijać umiejętności komunikacyjne.

5.     Wsparcie Rozwoju: "Cukierkowo" dąży do wszechstronnego rozwoju dzieci poprzez stymulujące zajęcia, które pobudzają kreatywność, myślenie analityczne i wyobraźnię.

6.     Przygotowanie do Przedszkola: Uważamy, że "Cukierkowo" to idealne miejsce dla  dziecka, aby zdobywać umiejętności potrzebne do późniejszego przejścia do przedszkola. Wasza pociecha będzie już przyzwyczajona do rytmu dnia i interakcji
z rówieśnikami.

7.     Pewność dla Rodziców: Korzystając z usług "Cukierkowo", możecie mieć Państwo pewność, że Wasze dziecko będzie w dobrych rękach podczas Waszej nieobecności.
To dla nas ogromna ulga, wiedząc, że nasi milusińscy są otoczeni troskliwą opieką.

8.     Brak czesnego: płacicie Państwo tylko za posiłki.

Serdecznie zachęcamy Was do odwiedzenia "Cukierkowa" i osobistego zapoznania się
z naszymi przemyśleniami. Wierzymy, że to miejsce może stać się dla Waszego dziecka drugim domem, pełnym radości, nauki i miłości.

Z poważaniem,

Personel Żłobka „Cukierkowo”

Wolne miejsca
Tak
Organ prowadzący
Fundacjadla dzieci i młodzieży z cukrzycą "Cukierkowo"
Dodatkowe cechy

 Catering

 Diety eliminacyjne

 Ogródek

 Osobny budynek

 Plac zabaw

 Rytmika

 Wózkarnia