Placówka
Placówka nr 249 Żłobek Małe Szczęścia (Żłobek)
Adres
Jagiellońska 62 Warszawa
E-mail
Dyrektor/Kierownik
Magdalena Barej
Opis

Żłobek Małe Szczęścia przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia do 3 lat.

Lokal o powierzchni 115 m2 znajduje się na parterze wielorodzinnego budynku mieszkalnego przy ul. Jagiellońskiej 62 (wejście od ul. Szanajcy). Dzieci mają do swojej dyspozycji przylegający do budynku, ogrodzony plac zabaw, zagospodarowany tak aby zapewnić bezpieczną i radosną zabawę. Meble, wykładziny dywanowe, oświetlenie oraz wszelkie wyposażenie żłobka posiadają atesty lub certyfikaty bezpieczeństwa, zgodne z wymaganiami Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Państwowej Komendy Straży Pożarnej.

W Naszym żłobku zapewniamy wszechstronny i zrównoważony rozwój każdego dziecka. Stosowane metody wychowawcze i edukacyjne kładą nacisk na rozwój dzieci w harmonii z otaczającym światem, w indywidualnym tempie i zgodnie z własnym potencjałem. 

Uczymy przez zabawę i doświadczanie. Naszym celem jest kształtowanie umiejętności, które pozwolą dzieciom dobrze radzić sobie z wymaganiami współczesnego świata. Dzieci wychowujemy na samodzielnych, otwartych oraz ciekawych świata.

Jesteśmy przy dziecku i dla dziecka, zawsze gotowi udzielić wsparcia oraz pomocy w pokonywaniu problemów i trudności.

W Żłobku realizowany jest Nasz własny program, który został stworzony przez naszych pedagogów. Bazą do jego stworzenia była wiedza teoretyczna zdobyta podczas studiów pedagogicznych oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z małymi dziećmi. 

Celem programu jest wszechstronne wspomaganie rozwoju dzieci oraz rozwijanie ich naturalnych zdolności. Podczas zajęć stosujemy różne metody i formy pracy, aby wykorzystując naturalną ciekawość świata rozbudzić w dzieciach twórcze myślenie, pamięć i wyobraźnię.

Grupy wiekowe
Godziny pracy
7:30-17:30
Placówka dotowana
Tak
Kierownik - email
maleszczescia62@gmaail.com
Dodatkowe zajęcia
zabawy z j. angielskim
Dodatkowe cechy

 Catering

 Diety eliminacyjne

 Ogródek

 Parking

 Plac zabaw

 Podjazd dla wózków

 Rytmika

 Taras do werandowania