Żłobek
Placówka nr 239 Muzyczna Akademia Malucha
Adres
ul. Ochocka 2C, 02-495 Warszawa
Telefon
+48 574 079 051
E-mail
Dyrektor/Kierownik
Edyta Bechcińska
Zdjęcia
  • Alpakoterapia
  • Ogród
  • Wizyta Mikołaja
  • Dogoterapia
  • Warsztaty muzyczne
Opis

Muzyczna Akademia Malucha to punkt opieki dziennej mieszczący się w dużym domu z ogrodem przy ul. Ochockiej 2c.


Jesteśmy po to, aby zaopiekować się Państwa dziećmi podczas Państwa nieobecności. Powierzenie nam dziecka to gwarancja, iż będzie ono bezpieczne i zadbane. Zapomni o rozłące, ponieważ będzie się świetnie bawić i zdobywać wiedzę o świecie. Wykwalifikowana kadra posiada niezbędne wykształcenie, dodatkowe szkolenia oraz kurs pierwszej pomocy dedykowany opiekunom dziecięcym. 

Właścicielka placówki od kilku lat pracuje z dziećmi jako logopeda i opiekun dziecięcy. Ma za sobą pracę w dwóch żłobkach niepublicznych, jeden z nich prowadziła. Ukończyła także kurs gordonowski. 

 

Codzienne zajęcia ogólnorozwojowe wpłyną pozytywnie na manualne i motoryczne zdolności dziecka, przebywanie i zabawa z innymi dziećmi w podobnym wieku wspomogą także jego rozwój psychiczny i społeczny. Małe grupy pozwalają opiekunkom na indywidualne podejście do każdego dziecka.

 

Oczywistym jest, iż w Muzycznej Akademii nie może zabraknąć muzyki. W ofercie znajdziecie więc Państwo: zajęcia gordonowskie, zajęcia logorytmiczne, będziemy poznawać nowe piosenki, także w języku angielskim, tańczyć, pląsać,  śpiewać, słuchać koncertów na żywo i tworzyć własne instrumenty. 

 

U nas dzieci będą czuć się jakby były powierzone pod opiekę bliskiej rodzinie, otoczymy je ciepłem i nauczymy wiary we własne możliwości. Towarzyszą nam bowiem słowa Janusza Korczaka: „Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie-naucz. Jeśli nie wie-wytłumacz. Jeśli nie może-pomóż”. 

 

Grupy wiekowe
Łączna liczba miejsc
21
Dodatkowe zajęcia
Warsztaty muzyczne z instrumentami, gordonki, logorytmika, zajęcia sensoryczne, zajęcia plastyczne, język angielski, Wesoła Farma- zajęcia ze zwierzętami, dogoterapia, warsztaty przyrodnicze 
Godziny pracy
07:00-17:30
Placówka dotowana
Tak
Kierownik - telefon
+48 574 079 051
Kierownik - email
muzycznaakademiamalucha@gmail.com
Kierownik - godziny przyjmowania interesantów
W godzinach pracy placówki, po uprzednim umówieniu terminu.
Dodatkowe cechy

 Catering

 Diety eliminacyjne

 Ogródek

 Osobny budynek

 Parking

 Plac zabaw

 Rytmika

 Taras do werandowania

 Wózkarnia