Placówka
Placówka nr 239 Muzyczna Akademia Malucha (Dzienny opiekun)
Adres
ul. Michałowicza 61, 02-495 Warszawa
Telefon
+48 574 079 051
E-mail
Dyrektor/Kierownik
Edyta Bechcińska
Zdjęcia
  • Alpakoterapia
  • Wizyta Mikołaja
  • Dogoterapia
  • Warsztaty muzyczne
Opis

Muzyczna Akademia Malucha to punkt opieki dziennej mieszczący się w dużym domu z ogrodem przy ul. Michałowicza 61, Warszawa (Ursus). Opieką nad dziećmi zajmujemy się od 2015 roku. 


Jesteśmy po to, aby otoczyć troską Państwa dziećmi podczas, gdy Wy, rodzice ze spokojem wykonujecie codzienne obowiązki. Powierzenie nam dziecka to gwarancja, iż będzie ono bezpieczne i zadbane. Zapomni o rozłące, ponieważ będzie się świetnie bawić i zdobywać wiedzę o świecie.

Wykwalifikowana kadra posiada niezbędne wykształcenie, dodatkowe szkolenia oraz kurs pierwszej pomocy dedykowany opiekunom dziecięcym. 

Właścicielka placówki od kilku lat pracuje z dziećmi jako logopeda i opiekun dziecięcy. Ma za sobą pracę w dwóch żłobkach niepublicznych, jeden z nich prowadziła. Ukończyła także kurs gordonowski oraz szkolenie terapii ręki. 

 

Codzienne zajęcia ogólnorozwojowe wpłyną pozytywnie na manualne i motoryczne zdolności dziecka, przebywanie i zabawa z innymi dziećmi w podobnym wieku wspomogą także jego rozwój psychiczny i społeczny. Małe grupy pozwalają opiekunkom na indywidualne podejście do każdego dziecka.

 

Oczywistym jest, iż w Muzycznej Akademii nie może zabraknąć muzyki. W ofercie znajdziecie więc Państwo: zajęcia gordonowskie, zajęcia logorytmiczne, będziemy poznawać nowe piosenki, także w języku angielskim, tańczyć, pląsać,  śpiewać, słuchać koncertów na żywo i tworzyć własne instrumenty. 

 

U nas dzieci będą czuć się jakby były powierzone pod opiekę bliskiej rodzinie, otoczymy je ciepłem i nauczymy wiary we własne możliwości. Towarzyszą nam bowiem słowa Janusza Korczaka: „Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie-naucz. Jeśli nie wie-wytłumacz. Jeśli nie może-pomóż”. 

 

Grupy wiekowe
Dodatkowe zajęcia
Warsztaty muzyczne z instrumentami, gordonki, logorytmika, zajęcia sensoryczne, zajęcia plastyczne, język angielski, Wesoła Farma- zajęcia ze zwierzętami, dogoterapia, warsztaty przyrodnicze 
Godziny pracy
07:00-17:30
Placówka dotowana
Tak
Kierownik - telefon
+48 574 079 051
Kierownik - email
muzycznaakademiamalucha@gmail.com
Kierownik - godziny przyjmowania interesantów
W godzinach pracy placówki, po uprzednim umówieniu terminu.
Organ prowadzący
M.A.M. Bechcińska i Piechowicz-Hołda S.C.
Dodatkowe cechy

 Catering

 Diety eliminacyjne

 Ogródek

 Osobny budynek

 Parking

 Plac zabaw

 Rytmika

 Taras do werandowania

 Wózkarnia