Placówka
Placówka nr 108 Zakątek Radości UWAGA NOWA LOKALIZACJA PLACÓWKI (Dzienny opiekun)
Adres
Wyrzyska 21, 02-455 Warszawa
Telefon
733 066 007
E-mail
Strona www
Dyrektor/Kierownik
Agata Dąbrowska-Dyrektor, Aneta Kochańska-Kierownik
Opis

Placówka nr 2.:  Dzienna Opieka nad Dziećmi ZAKĄTEK RADOŚCI, ul. Popularna 55

Żłobek Zakątek Radości zlokalizowany przy ul. Popularna 55 to miejsce dla Dzieci stworzone z myślą o Dzieciach. To one są dla nas najważniejsze! Zapraszamy Dzieci od 1 r.ż. w godz. 7:00 - 17:00 ( od poniedziałku do piątku , przez cały rok, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).
Chcemy, by Mali-Ważni Ludzie czuli się z nami szczęśliwi i bezpieczni. Dbamy o kameralną i domową atmosferę. Wszystkie Dzieci bawią się razem, pod troskliwą opieką i z roześmianym udziałem Cioć i Wujków. Nie tworzymy sztucznych podziałów na grupy wiekowe. Jesteśmy przekonani, że skandynawski model organizacji placówki nie tylko wierniej odzwierciedla warunki i atmosferę panujące w domu, ale także korzystnie wpływa na rozwój Dzieci.
W trosce o bezpieczeństwo Państwa Skarbów zadbaliśmy o to, by całe wyposażenie (meble, dywany, zabawki ) posiadało certyfikaty i atesty.
Do dyspozycji Dzieci jest odrębna szatnia, sypialnia, przystosowana toaleta oraz dwie duże i kolorowe sale zabaw, dające Dzieciom dużo przestrzeni. Podłoga jest wykonana z wykładzin zapewniając w ten sposób możliwość różnego rodzaju bezpiecznej aktywności. Łazienka jest dostosowana do wieku i wzrostu naszych Podopiecznych. 

Dzieci nieustannie zaskakują i zachwycają nas tempem swojego rozwoju. Niestety, mamy wrażenie, że ich możliwości są niedoceniane... Mali-Wielcy Ludzie potrafią przecież bardzo dużo! Z myślą o nich stworzyliśmy program, który wspiera ich wszechstronny rozwój i rozbudza ciekawość świata.
Wszystkie zajęcia odbywają się w formie zabawy. Uczestniczą w nich tylko chętne Maluszki. Pozostałe bawią się z Koleżankami i Kolegami albo z Ciociami lub Wujkami. Uważnie obserwujemy reakcje wszystkich uczestników zabawy i do nich dostosowujemy czas jej trwania.
Lubimy ruch i śmiech tak samo jak Państwa Pociechy dlatego też staramy się możliwie często i długo przebywać w naszym ogródku. Z przyjemnością oddajemy się tam kontrolowanym szaleństwom.

Grupy wiekowe
Godziny pracy
7.00-17.00 
Placówka dotowana
Tak
Wolne miejsca
0
Organ prowadzący
Radość Dla Dziecka sp. z o.o.
Kierownik - telefon
733 066 007
Kierownik - email
zlobek@zakatekradosci.pl
Dodatkowe cechy

 Catering

 Diety eliminacyjne

 Ogródek

 Osobny budynek

 Plac zabaw

 Rytmika

 Taras do werandowania

 Wózkarnia