Systemowa obsługa rekrutacji
Poznań
Adres
Łagodna 4, 60-680 Poznań
Telefon
513067589
E-mail
motylarnia@familijny.pl
Strona www
motylarnia-poznan.familijny.pl/
Typ placówki
Przedszkole
Zdjęcia
  • Puliczne Przedszkole Motylarnia
  • sala Modraszków
  • sala Modraszków
  • sala Modraszków
  • sala Modraszków
  • sala Cytrynków
  • sala Cytrynków
  • sala Cytrynków
Opis

Publiczne przedszkole Motylarnia jest placówką całodzienną, która od roku szkolnego 2016/2017 otwarta jest w godzinach 7:00 do 17:00.  W przedszkolu działają dwie grupy, Modraszki oraz Cytrynki, w których dzieci podzielono są ze względu na wiek. W przedszkolu znajdują się dwie duże sale. Jasne wnętrze obu sal, dają poczucie spokoju i pozwalają się dzieciom odprężyć. Przedszkole wyposażone jest w meble i zabawki z atestami, dostosowane do wieku przebywających tam dzieci. 

Nauczyciele przedszkola pracują metodami, które gwarantują wszechstronny rozwój dziecka, między innymi metodą F. Froebla. Dużym plusem naszej palcówki jest rodzinna atmosfera, to nie moloch, ale mała placówka przyjazna dzieciom.

Przedszkole posiada również w pełni wyposażony i przytulny "Kącik terapeutyczny", w którym odbywają się zajęcia indywidualne z nauczycielami, specjalistami (logopedą, psychologiem). Jest to również doskonałe miejsce do rozmów indywidualnych z rodzicami naszych przedszkolaków. Szatnia i łazienka z toaleta, posiadają zaopatrzone w półki dla każdej z grup, na przybory do higieny jamy ustnej.

Motylarnia już od progu wita dzieci, rodziców i wszystkich gości pięknymi, kolorowymi Motylami. Ściany zdobią liczne certyfikaty, za udział w konkursach, akcjach, na rzecz przedszkola Motylarnia.

Dodatkowe zajecia
- język angielski
- rytmika
Godziny otwarcia od
7:00
Personel
Młoda wykształcona kadra. Bezpłatna opieka logopedy i psychologa.

Nauczyciel w grupie Cytrynków: Marlena Demianiuk
Pomoc w grupie Cytrynków: Katarzyna Krukowska

Nauczyciel w grupie Modraszków: Jolanta Wojtysiak
Pomoc w grupie Modraszków: Marzena Szypura

Nauczyciel wspomagający: Teresa Radoła

Dodatkowe cechy

 Języki obce

 Ogródek przedszkolny

 Osobny budynek

 Religia

 Rytmika