Szczecin
Żłobek
Żłobek Nr 2 "Słoneczko"
Adres
K.Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
Telefon
91-4626-427
Typ placówki
Żłobek
Zdjęcia
  • Żłobek Nr 2 "Słoneczko"
Opis
Żłobek na Os. Słonecznym w wolno stojącym budynku z własnym, dużym terenem zielonym. Jest placówką samorządową. Mamy 5 grup dla dzieci. Sale zabaw dobrze wyposażone w zabawki i pomoce dydaktyczne. Żłobek posiada duży plac zabaw. Dzieci starsze mogą korzystać z rytmiki w ramach dodatkowych odpłatnych zajęć.
Żywienie
Odpowiednie żywienie małego dziecka ma znaczący wpływ na prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny. Żywienie opiera się na jadłospisie przygotowanym zgodnie z normami żywieniowymi. Kuchnia przygotowuje codziennie 4 posiłki *śniadanie *drugie śniadanie *obiad *podwieczorek
Kuchnia centralna (Opis)
Tak
Personel
Dziećmi opiekuje się doświadczona kadra. Są to osoby z wykształceniem pedagogicznym i medycznym, wrażliwe na potrzeby małego dziecka. Cały swój wysiłek wkładają w budowanie pomostu życzliwości i zaufania by stworzyć dzieciom przyjazne i bezpieczne warunki pobytu podczas nieobecności rodziców.Codzienne rozmowy rodzicami pomagają w doborze metod i form pracy dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wrażliwości każdego dziecka.
Placówka dotowana
Tak
Łączna liczba miejsc
150
Dodatkowe cechy

 Diety eliminacyjne

 Kuchnia mleczna

 Ogródek

 Osobny budynek

 Parking

 Podjazd dla niepełnosprawnych

 Rytmika

 Wózkarnia