Szczecin
Przedszkole
Przedszkole Publiczne nr 58
Adres
Marlicza 26, 71-246 Szczecin
Telefon
91 43 93 591
Fax
91 43 93 591
E-mail
Strona www
Typ placówki
Przedszkole
Opis
Budynek piętrowy usytuowany w centrum osiedla, w który przebywają dzieci w pięciu grupach wiekowych, każdy oddział prowadzony jest przez dwie nauczycielki posiadające pełne kwalifikacje zawodowe, pracujące na zmiany. Grupy posiadają własne sale dydaktyczne. Do dyspozycji dzieci i rodziców jest obszerna szatnia. Wokół przedszkola znajduje się ogród i plac zabaw.
Osiągnięcia
Organizujemy spotkania warsztatowe dla rodziców, imprezy okolicznościowe , festyny, zabawy dla dzieci. Posiadamy własne programy autorskie: adaptacyjny, wychowawczy. dodatkowo prowadzimy zajęcia wg programu własnego nauczycieli: program jakościowy - patriotyczny, bezpieczeństwo, ekologiczny oraz program "Biblioteka Krasnoludka". Nasze dzieci biorą udział w konkursach plastycznych, muzycznych i tanecznych. współpracujemy z okolicznymi przedszkolami, Domem Kombatanta, Szkołą Podstawową, Poradnią Pedagogiczną.
Dodatkowe zajęcia
Bezpłatne: religia, język niemiecki
Godziny otwarcia od
06:00:00 - 17.00
Organ prowadzący
Gmina Miasto Szczecin Wydział Oświaty
Godziny otwarcia uwagi
Przedszkole czynne w godzinach 6.00 - 17.00
Personel
Nauczyciele posiadają wykształcenie wyższe magisterskie, nieustanie dokształcają się i doskonalą. Bogate doświadczenie sprzyja rozwojowi wychowanków naszej placówki. Personel administracyjno-obsługowy posiada bogate doświadczenie i jest bardzo ważnym wsparciem dla placówki.
Całkowita liczba miejsc w roku szkolnym 2020/2021
140
Dodatkowe cechy

 Języki obce

 Kółko plastyczne

 Ogródek przedszkolny

 Osobny budynek

 Religia

 Rytmika

 Zajęcia sportowe