Szczecin
Oddział przedszkolny
Szkoła Podstawowa nr 69
Adres
Zamoyskiego 2, 71-444 Szczecin
Telefon
091 422-11-16
E-mail
Strona www
Dyrektor/Kierownik
mgr Bogusława Pęzińska
Typ placówki
Oddział przedszkolny w szkole podstawowej
Zdjęcia
  • Szkoła Podstawowa nr 69
  • Szkoła Podstawowa nr 69
  • Szkoła Podstawowa nr 69
Opis
Szkoła Podstawowa Nr 69 w Szczecinie to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i rozwoju. Tworzymy atmosferę życzliwości, zaufania i tolerancji. Organizacja pracy szkoły dostosowana jest do Małego Ucznia. Zapewniamy bezpłatną całodzienną opiekę i naukę. Uczymy poprzez zabawę i gry, dajemy możliwość wykorzystania przez dzieci ich naturalnych talentów twórczych. Dbamy o wszechstronny rozwój umożliwiając dzieciom udział w rożnych programach edukacyjnych i wychowawczych. Zapewniamy opiekę specjalistyczną. Proponujemy liczne bezpłatne zajęcia dodatkowe: ruchowe komputerowe, językowe, plastyczne, matematyczne i logopedyczne. Oferujemy bogato wyposażone sale do zajęć i zabawy, zaplecze sportowo-rekreacyjne. Do dyspozycji uczniów są: biblioteka z Multimedialnym Centrum Informatycznym, pracownia informatyczna, wielofunkcyjny zespół boisk "Orlik 2012",  plac i sala zabaw, strefa Małego Ucznia,  stołówka,  gabinet profilaktyki zdrowotnej. Nasze atuty: wysokie standardy kształcenia, bezpieczeństwo - szkoła posiada system monitoringu.
Posiadamy odznaki jakości w projektach międzynarodowych. Uzyskaliśmy wiele znaczących certyfikatów między innymi: Zachodniopomorski Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie, Certyfikat Szkoła Przyjazna Uczniom z Dysleksją, Certyfikat PTD za program Edukacyjno-Terapeutyczny "Ortografitti", Szkoła bez przemocy, Certyfikat "Pierwszy dzwonek - bezpieczna droga do szkoły"
Od roku szkolnego 2017/2018 działają klasy sportowe o profilu piłka nożna i lekkoatletyka pod patronatem klubów sportowych: Arkonia Szczecin i Kusy Szczecin.
Osiągnięcia
Nasi uczniowie zdobywają tytuły finalistów i laureatów konkursów międzyszkolnych i wojewódzkich oraz stypendia Prezydenta Miasta Szczecina. Finaliści i laureaci:: Konkursu Humanistycznego org przez XIII LO Ogólnopolskiego Konkursu z j.angielskiego, Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Humanistyczny" i Alfik Matematyczny, I-III miejsca oraz wyróżnienia w licznych konkursach : ekologicznych, teatralno-recytatorskich i plastycznych.
Dodatkowe zajęcia
SKS, SKKT, LOP, PCK,
Godziny otwarcia od
7:00 do 16:30
Godziny otwarcia do
17:00:00
Godziny otwarcia uwagi
Dla dzieci 5-letnich bezpłatne zajęcia w oddziale przedszkolnym realizowane są w godzinach od 9:00 do 14:00.
Koła zainteresowań
koło plastyczne, informatyczne, języka angielskiego, taneczne, recytatorskie, muzyczne,
Drzwi otwarte

Dodatkowe cechy

 Języki obce

 Kółko plastyczne

 Kółko teatralne

 Ogródek przedszkolny

 Religia

 Rytmika

 Zajęcia sportowe