Szczecin
Przedszkole
Filia Przedszkola Publicznego nr 50
Adres
Junacka 13, 71-494 Szczecin
Telefon
914 261 400
Fax
914261400
Strona www
Typ placówki
Przedszkole
Opis
Filia Przedszkola Publicznego Nr 50 „GAMA” mieści się w dzielnicy Osów. Jest to wolnostojąca willa usytuowana w pobliżu lasu, w dużym, pełnym zieleni ogrodzie z dala od zgiełku i hałasu. W placówce tej funkcjonują 2 oddziały do których uczęszczają dzieci w wieku od 3-6-lat. Do dyspozycji dzieci mają 3 sale zabaw, dobrze wyposażone w zabawki i pomoce dydaktyczne. Przedszkole posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, dbającą o wszechstronny rozwój swoich wychowanków. Działania opiekuńcze, wychowawcze i edukacyjne odbywają się w klimacie akceptacji, w rodzinnej atmosferze.
Osiągnięcia
Posiadamy bogaty kalendarz imprez promujący osiągnięcia naszych wychowanków.Odnosimy sukcesy w różnorodnych konkursach plastycznych, ekologicznych,matematycznych w przeglądach teatralnych na terenie Szczecina. Nasi absolwenci są bardzo dobrze przygotowani do podjęcia nauki w szkole.
Dodatkowe zajęcia
informatyczno-matematyczne, przyrodniczo-ekologiczne, plastyczne, sportowe.
Godziny otwarcia od
06:30:00
Godziny otwarcia do
16:30:00
Personel

Wykwalifikowana kadra pedagogiczna;  nauczyciele  legitymują się wykształceniem wyższym mgr "pedagogika przedszkolna z wczesnoszkolną" oraz studiami podyplomowymi o różnych kierunkach ( Informatyka, Architektura wnętrz, Język niemiecki w nauczaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym, Język angielski  w nauczaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym ; życzliwy personel obsługi i administracji.

Dodatkowe cechy

 Języki obce

 Kółko plastyczne

 Kółko teatralne

 Ogródek przedszkolny

 Osobny budynek

 Religia

 Rytmika

 Zajęcia komputerowe

 Zajęcia sportowe