Dopiewo
Przedszkole
Akademia ArcyMalce w Dąbrowie
Adres
Szafirowa 6, Dopiewo, 62-070 Dąbrowa
Telefon
616 700 131
E-mail
Strona www
Dyrektor/Kierownik
Magda Jaśkowiak
Typ placówki
Przedszkole
Zdjęcia
  • Akademia ArcyMalce w Dąbrowie
  • Akademia ArcyMalce
  • Akademia ArcyMalce w Dąbrowie
Opis
Akademia ArcyMalce jest przedszkolem kameralnym, co powoduje, że wszyscy czują się tutaj jak w rodzinie i nikt nie jest anonimowy. Taka własnie atmosfera sprzyja indywidualnemu podejściu do każdego z dzieci, rozwojowi jego autonomii, samodzielności i odkrywania w procesie kształcenia. Otaczamy dzieci aurą ciepła i przy tym wnosimy w ich życie wartości, których uczy przedszkole: współdziałania i istnienia w grupie przy jednoczesnym zachowaniu własnej indywidualności.
Dodatkowe zajęcia
Codzienna nauka języka angielskiego, zajęcia taneczne, grupa baletowa, rytmika, zajęcia logopedyczne, nauka pływania na basenie, warsztaty plastyczne, zajęcia szachowe, karate. Możliwość indywidualnej pracy z logopedą.
Godziny otwarcia od
6:30 - 17:30
Historia
Akademia ArcyMalce powstała w 2010 roku jako punkt przedszkolny. W 2013 roku funkcjonowała już jako Przedszkole Niepubliczne. Wówczas udało nam się uzyskać dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach POKL. Dziś Akademia ArcyMalce to przedszkole publiczne oraz niepubliczny żłobek.
Godziny otwarcia uwagi
Akademia ArcyMalce pracuje przez 12 miesięcy w roku, bez miesięcznej przerwy wakacyjnej.
Personel
Wykwalifikowana kadra pedagogiczna, posiadająca doświadczenie w pracy z dziećmi, odnosząca sukcesy na polu dydaktycznym.
Dodatkowe cechy

 Języki obce

 Kółko plastyczne

 Ogródek przedszkolny

 Osobny budynek

 Rytmika

 Zajęcia sportowe