Dopiewo
Przedszkole
Przedszkole Publiczne Leśna Polana
Adres
Ognik 1, 62-070 Dopiewiec
Telefon
577680286
E-mail
Strona www
Typ placówki
Przedszkole
Opis

Przedszkole Leśna Polana to przedszkole artystyczne, które  rozpocznie  swoją działalność we wrześniu 2019 roku z miłości do dzieci, którym poświęcamy większość naszego życia. Całe nasze doświadczenie, które wykorzystaliśmy do zorganizowania przedszkola, oparte zostało na wnikliwej obserwacji dzieci, bezpośredniej pracy z najmłodszymi, jak również na analizie niesamowitej ich aktywności i chęci poznawani. Małe dziecko doświadcza, a suma tych doświadczeń sprawia, że dzieci spontanicznie przyswajają wiedzę. Razem z nami dzieci poznawać będą świat sztuki, rozwijać miłość do muzyki i tańca i swoją wrażliwość na piękno otaczającego świata.

Koła zainteresowań

- zajęcia rytmiczno-muzyczne

- zajęcia z gimnastyki korekcyjnej z profilaktyką wad postawy

- język angielski

- zajęcia taneczne: balet, hip-hop, zumba

- nauka gry na flażolecie

- zajęcia teatralne

- kółko literackie

- sensoplastyka

- zajęcia kulinarne: Przedszkolny Master Szef

Dodatkowe zajęcia
logopedia, zajęcia z elementami SI, gimnastyka korekcyjna, zajęcia z psychologiem, zajęcia specjalistyczne dla dzieci z opiniami i orzeczeniami
Personel

Kadrę pedagogiczną stanowią młodzi  nauczyciele z wyższym wykształceniem pedagogicznym, którzy zapewnią profesjonalną opiekę edukacyjną i wychowawczą dzieci. Personel przedszkola to ludzie z pasją chcący rozwijać potencjały drzemiące w każdym dziecku.

Godziny otwarcia od
6:30- 17:00
Historia

Przedszkole rozpocznie działalność 1 września 2019 roku. Nowe przedszkole z siedzibą w nowoczesnym budynku, specjalnie zaprojektowanym, wybudowanym i dostosowanym do potrzeb dzieci. Jest to obiekt spełniający wszystkie normy w zakresie budownictwa oświatowego, zlokalizowany w spokojnej okolicy, blisko lasu. Zrealizowany projekt zapewnia bezpieczeństwo oraz wysoki komfort pobytu naszych milusińskim, tworząc wraz z okalającym go placem zabaw oraz ogródkiem jednolitą całość przyjazną dziecku.

Dodatkowe cechy

 Języki obce

 Kółko plastyczne

 Kółko teatralne

 Ogródek przedszkolny

 Osobny budynek

 Religia

 Rytmika

 Zajęcia sportowe