Tarnowo Podgórne
Przedszkole
Przedszkole Publiczne "Malowane Słonie" w Baranowie
Adres
Wypoczynkowa 97, Przeźmierowo, 62-081 Baranowo
Telefon
691431997
E-mail
Strona www
Typ placówki
Przedszkole
Opis

"Malowane słonie" to przedszkole , które rozpoczyna swoją działalność we wrześniu 2021 roku.Przedszkole jest placówką o  profilu artystyczno-przyrodniczym.Duży nacisk kładziemy na rozwój kreatywności twórczej dziecka , oraz jego naturalnej potrzebie poznawania otaczającego go świata.Przedszkole mieści się w malowniczym miejscu w pobliżu jeziora.Podróżując po różnych obszarach edukacji zachęcamy dzieci do aktywności artystycznej, zdobywania wiedzy do twórczych poszukiwań. Inspirujemy dzieci  odkrywania tajemniczych skarbów wiedzy.

Koła zainteresowań

- szachy

-kodowanie

- koło geograficzne "Europejskie podróże słonika Kazika"

- Koło  plastyczne"Malowany świat-kolorowy świat ,słonikowe talenty plastyczne"

- Koło badawczo-doświadczalne "Kolorowy zawrót głowy , czyli - co wiemy o eksperymentach"


Dodatkowe zajęcia
piłka nożna, karate, zumba, balet,robotyka
Godziny otwarcia od
6:30-17:00
Organ prowadzący
Natalia Aleksandrov
Personel
Kadrę pedagogiczną stanowią młodzi  nauczyciele z wyższym wykształceniem pedagogicznym, którzy zapewnią profesjonalną opiekę edukacyjną i wychowawczą dzieci. Personel przedszkola to ludzie z pasją chcący rozwijać potencjały drzemiące w każdym dziecku. 
Historia
Przedszkole rozpoczyna swoją działalność 01.09.2021 roku. Budynek powstaje w oparciu o nowoczesne technologie budowlane, a każda sala wyposażona jest w nowoczesne materiały edukacyjne dostosowane do potrzeb dzieci i w oparciu o potrzebę zaspokojenia ciekawości odkrywczej dziecka.Obiekt spełnia wszystkie wymogi w zakresie prawa oświatowego. Mieści się w ciekawej okolicy otoczonej zielenią oraz jeziorem.
Dodatkowe cechy

 Języki obce

 Kółko plastyczne

 Ogródek przedszkolny

 Religia

 Rytmika

 Zajęcia komputerowe

 Zajęcia sportowe