Staszów
Technikum
Technikum w ZSE w Staszowie - 1c Technik informatyk
Nazwa oddziału

 1c Technik informatyk

Cykl kształcenia

 5

Języki obce
Przedmioty punktowane

obowiązkowe

  • Język polski
  • Matematyka

dodatkowe

  • Język obcy nowożytny
  • Informatyka

Przedmioty rozszerzone

 Język angielski

Opis

    Chcesz szybko znaleźć pracę po skończeniu szkoły? Wiesz, że komputery są i będą obecne w wielu dziedzinach życia? Sprzęt IT wykorzystywany jest wszędzie: w firmie, medycynie, edukacji, handlu, komunikacji, itd. 
    Technik informatyk to zawód przyszłości dla Ciebie. Będzie rosło zapotrzebowanie na pracowników, którzy potrafią administrować sieciami komputerowymi, tworzyć witryny internetowe, aplikacje na urządzenia mobilne, zapewniać bezpieczeństwo naszych danych. A więc na takim stanowisku najlepiej odnajdzie się osoba samodzielna, która potrafi analizować dane i podejmować decyzje. Premiowana jest także spostrzegawczość i zdolność do logicznego i abstrakcyjnego myślenia. Mile widziana kreatywność, dokładność i gotowość na innowacyjne rozwiązania. Do wykonywania tego zawodu nie ma praktycznie żadnych przeciwskazań zdrowotnych.
    Technik informatyk to zawód dla ludzi z pasją. W zamian za zaangażowanie we własny rozwój otrzymujecie gwarancję zatrudnienia i wysokiego wynagrodzenia oraz możliwość doskonalenia własnych umiejętności poprzez dalszą naukę na  studiach.