Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza (ZSP8)
ul. dr. Seweryna Sterlinga 24, 90-212 Łódź
|
|
Śródmieście |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
1 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
turnus: 15.07-19.07.2024
|
0 |
turnus: 29.07-02.08.2024
|
0 |
turnus: 12.08-16.08.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego "Hubala"
al. Harcerzy - Zatorowców 6, 91-144 Łódź
|
|
Bałuty |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
turnus: 08.07-12.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej
al. marsz. Józefa Piłsudskiego 101, 92-332 Łódź
|
|
Widzew |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Stefana Batorego
ul. Łęczycka 23, 93-193 Łódź
|
|
Górna |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
7 |
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów
ul. Janusza Kusocińskiego 116, 94-054 Łódź
|
|
Polesie |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
4 |
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego
ul. Stanisława Przybyszewskiego 15/21, 93-188 Łódź
|
|
Górna |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
12 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
2 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Marii Kownackiej
ul. Hufcowa 20a, 94-107 Łódź
|
|
Polesie |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Mariana Batki
ul. Juliusza Jurczyńskiego 1/3, 92-306 Łódź
|
|
Widzew |
standardowy |
|
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
turnus: 08.07-12.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 33 im. dr. Stefana Kopcińskiego
ul. Michała Lermontowa 7, 92-512 Łódź
|
|
Widzew |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
2 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 34 im. Wisławy Szymborskiej
ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej 9, 92-508 Łódź
|
|
Widzew |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
turnus: 08.07-12.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 35 im. Mariana Piechala
ul. Generała Tadeusza Kutrzeby 4, 91-013 Łódź
|
|
Bałuty |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 37 im. Janusza Kusocińskiego
ul. Szpitalna 9, 92-207 Łódź
|
|
Widzew |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
4 |
Szkoła Podstawowa nr 41 im. Króla Władysława Jagiełły
ul. Rajdowa 18, 94-003 Łódź
|
|
Polesie |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
1 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 42 im. Stanisława Staszica
ul. Przyszkole 42, 93-552 Łódź
|
|
Górna |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
1 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
13 |
Szkoła Podstawowa nr 45 im. Jana Matejki
ul. Bojowników Getta Warszawskiego 3, 91-431 Łódź
|
|
Bałuty |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Józefa Chełmońskiego
ul. kpt. pilota Żwirki 11/13, 90-528 Łódź
|
|
Polesie |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Stanisława Moniuszki
ul. Rydzowa 15, 91-211 Łódź
|
|
Bałuty |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 51 im. Stefana Linkego
ul. Konstantego Ciołkowskiego 11a, 93-510 Łódź
|
|
Górna |
standardowy |
|
turnus: 01.07-05.07.2024
|
8 |
turnus: 08.07-12.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 55 im. Eugeniusza Lokajskiego
ul. Antoniego Mackiewicza 9, 91-349 Łódź
|
|
Bałuty |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
turnus: 08.07-12.07.2024
|
0 |
turnus: 15.07-19.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 61 im. Św. Franciszka Z Asyżu
ul. Okólna 183, 91-520 Łódź
|
|
Bałuty |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
11 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
9 |
Szkoła Podstawowa nr 64 im. Hansa Christiana Andersena
ul. Władysława Anczyca 6, 93-262 Łódź
|
|
Górna |
standardowy |
|
turnus: 08.07-12.07.2024
|
13 |
turnus: 29.07-02.08.2024
|
0 |
turnus: 05.08-09.08.2024
|
0 |
turnus: 12.08-16.08.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 70 im. Stanisława Wyspiańskiego
ul. Rewolucji 1905 r. 22, 90-207 Łódź
|
|
Śródmieście |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
18 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
28 |
turnus: 08.07-12.07.2024
|
5 |
turnus: 15.07-19.07.2024
|
2 |
Szkoła Podstawowa nr 71 im. Henryka Sienkiewicza
ul. Rojna 58c, 91-134 Łódź
|
|
Bałuty |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 79 im. Łódzkich Olimpijczyków
ul. Pomorska 138, 91-404 Łódź
|
|
Śródmieście |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa Nr 81 Im. Bohaterskich Dzieci Łodzi
ul. Emilii Plater 28/32, 91-762 Łódź
|
|
Bałuty |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
10 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
19 |
Szkoła Podstawowa nr 84
ul. Wici 16, 91-213 Łódź
|
|
Bałuty |
standardowy |
|
turnus: 29.07-02.08.2024
|
0 |
turnus: 05.08-09.08.2024
|
0 |
turnus: 12.08-16.08.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 109 im. Ludwiki Wawrzyńskiej
ul. Pryncypalna 74, 93-379 Łódź
|
|
Górna |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
3 |
Szkoła Podstawowa nr 110 im. Partyzantów Ziemi Łódzkiej
ul. Zamknięta 3, 93-323 Łódź
|
|
Górna |
standardowy |
|
turnus: 22.07-26.07.2024
|
0 |
turnus: 29.07-02.08.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 111
ul. Stefana Jaracza 44/46, 90-252 Łódź
|
|
Śródmieście |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
3 |
Szkoła Podstawowa nr 113 im. Adolfa Dygasińskiego
ul. Unicka 6, 93-010 Łódź
|
|
Górna |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
4 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
5 |
turnus: 08.07-12.07.2024
|
13 |
Szkoła Podstawowa nr 114 (ZSP5)
ul. Milionowa 64, 92-310 Łódź
|
|
Widzew |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 08.07-12.07.2024
|
0 |
turnus: 15.07-19.07.2024
|
0 |
turnus: 26.08-30.08.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 120 im. Konstytucji 3 Maja
ul. Centralna 40, 91-503 Łódź
|
|
Bałuty |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 125 im. Janusza Korczaka
ul. Dzwonowa 18/20, 93-429 Łódź
|
|
Górna |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 130 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
ul. Gościniec 1, 93-645 Łódź
|
|
Górna |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
1 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
1 |
turnus: 08.07-12.07.2024
|
3 |
turnus: 15.07-19.07.2024
|
1 |
Szkoła Podstawowa nr 137 im. Prof. Aleksandra Kamińskiego
ul. Florecistów 3b, 94-042 Łódź
|
|
Polesie |
rozszerzony |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
turnus: 08.07-12.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 139 im. Wojska Polskiego
ul. Giewont 28, 92-116 Łódź
|
|
Widzew |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
1 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
turnus: 08.07-12.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 141 im. Mariusza Zaruskiego
Zakładowa 35, 92-402 Łódź
|
|
Widzew |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
turnus: 29.07-02.08.2024
|
0 |
turnus: 05.08-09.08.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 143
ul. Kuźnicka 12, 93-459 Łódź
|
|
Górna |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 149 im. Obrońców Westerplatte
ul. Tatrzańska 69a, 93-219 Łódź
|
|
Widzew |
rozszerzony |
|
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
turnus: 08.07-12.07.2024
|
0 |
turnus: 15.07-19.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 152 im. Elizy Orzeszkowej
ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 52/54, 90-559 Łódź
|
|
Polesie |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
1 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
turnus: 12.08-16.08.2024
|
8 |
turnus: 19.08-23.08.2024
|
1 |
Szkoła Podstawowa nr 153 im. Marii Skłodowskiej-Curie
ul. Obrońców Westerplatte 28, 91-811 Łódź
|
|
Bałuty |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 158 (ZSP 6)
ul. Janosika 136, 92-108 Łódź
|
|
Widzew |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
turnus: 19.08-23.08.2024
|
0 |
turnus: 26.08-30.08.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 169 im. Marii Dąbrowskiej
ul. Napoleońska 7/17, 94-231 Łódź
|
|
Polesie |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 170 im. Anieli Krzywoń
ul. Miedziana 1/3, 90-038 Łódź
|
|
Widzew |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
1 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
6 |
Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego
ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 6, 93-259 Łódź
|
|
Górna |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
7 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
6 |
turnus: 08.07-12.07.2024
|
9 |
Szkoła Podstawowa nr 184 im. Honorowych Obywateli Miasta Łodzi
ul. Syrenki 19a, 91-496 Łódź
|
|
Bałuty |
rozszerzony |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
turnus: 08.07-12.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 189
ul. Juliusza Kossaka 19, 93-213 Łódź
|
|
Górna |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
1 |
Szkoła Podstawowa nr 190 im. Jarosława Iwaszkiewicza
ul. Jacka Malczewskiego 37/47, 93-154 Łódź
|
|
Górna |
rozszerzony |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 198 z Oddziałami Sportowymi (ZSO1)
ul. Piotra Czajkowskiego 14, 92-511 Łódź
|
|
Widzew |
rozszerzony |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
11 |
Szkoła Podstawowa nr 199 im. Juliana Tuwima
ul. Józefa Elsnera 8, 92-504 Łódź
|
|
Widzew |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
15 |
Szkoła Podstawowa nr 202 im. Jana Pawła II
ul. Jugosłowiańska 2, 92-720 Łódź
|
|
Widzew |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa nr 205 im. św. Jadwigi Królowej Polski
ul. Dąbrówki 1, 92-413 Łódź
|
|
Widzew |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
turnus: 08.07-12.07.2024
|
0 |
turnus: 15.07-19.07.2024
|
0 |
turnus: 19.08-23.08.2024
|
0 |
turnus: 26.08-30.08.2024
|
3 |
Szkoła Podstawowa nr 206 im. Łódzkich Włókniarek
ul. Łozowa 9, 91-496 Łódź
|
|
Bałuty |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
turnus: 08.07-12.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 90
Karolewska 30/34, 90-561 Łódź
|
|
Polesie |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
1 |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 128
Niciarniana 2a, Łódź, 92-208 Łódż
|
|
Widzew |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
turnus: 12.08-16.08.2024
|
0 |
turnus: 19.08-23.08.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 145
Krokusowa 15/17, 92-101 Łódź
|
|
Widzew |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 168
Plantowa 7, 91-104 Łódź
|
|
Bałuty |
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 194
Siarczana 29/35, 93-143 Łódź
|
|
|
standardowy |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
Emdek na Zawiszy - Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1
Zawiszy Czarnego 39, 91-818, Łódź
|
|
Bałuty |
rozszerzony |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
turnus: 08.07-12.07.2024
|
0 |
turnus: 15.07-19.07.2024
|
1 |
turnus: 22.07-26.07.2024
|
2 |
turnus: 29.07-02.08.2024
|
0 |
Ogród Jordanowski - Filia nr 1 Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1
Łanowa 14b, 91-818, Łódź
|
|
Bałuty |
rozszerzony |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
turnus: 08.07-12.07.2024
|
0 |
turnus: 15.07-19.07.2024
|
2 |
turnus: 22.07-26.07.2024
|
2 |
turnus: 29.07-02.08.2024
|
2 |
Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne - Filia nr 3 Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1
Pomorska 16a, 91-416, Łódź
|
|
Śródmieście |
rozszerzony |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
turnus: 08.07-12.07.2024
|
0 |
turnus: 15.07-19.07.2024
|
0 |
turnus: 22.07-26.07.2024
|
3 |
turnus: 29.07-02.08.2024
|
2 |
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2
Sopocka 3/5, 93-490, Łódź
|
|
Górna |
rozszerzony |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
turnus: 08.07-12.07.2024
|
0 |
turnus: 15.07-19.07.2024
|
0 |
turnus: 22.07-26.07.2024
|
0 |
turnus: 29.07-02.08.2024
|
0 |
turnus: 05.08-09.08.2024
|
0 |
turnus: 12.08-16.08.2024
|
0 |
turnus: 19.08-23.08.2024
|
0 |
turnus: 26.08-30.08.2024
|
0 |
Motodrom - Filia nr 1 Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 2
Parkowa 1, 93-570, Łódź
|
|
Polesie |
rozszerzony |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
turnus: 08.07-12.07.2024
|
0 |
turnus: 15.07-19.07.2024
|
0 |
turnus: 22.07-26.07.2024
|
0 |
turnus: 29.07-02.08.2024
|
0 |
turnus: 05.08-09.08.2024
|
0 |
turnus: 12.08-16.08.2024
|
0 |
turnus: 19.08-23.08.2024
|
0 |
turnus: 26.08-30.08.2024
|
0 |
Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3
Olimpijska 9, 94-043, Łódź
|
|
Polesie |
rozszerzony |
|
turnus: 24.06-28.06.2024
|
0 |
turnus: 01.07-05.07.2024
|
0 |
turnus: 08.07-12.07.2024
|
0 |
turnus: 15.07-19.07.2024
|
0 |
turnus: 19.08-23.08.2024
|
2 |
turnus: 26.08-30.08.2024
|
6 |
Pałac Młodzieży im. Juliana Tuwima
Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 86, 94-050, Łódź
|
|
Polesie |
rozszerzony |
|
turnus: 22.07-26.07.2024
|
0 |
turnus: 29.07-02.08.2024
|
0 |
turnus: 05.08-09.08.2024
|
0 |
turnus: 12.08-16.08.2024
|
0 |
turnus: 19.08-23.08.2024
|
0 |
turnus: 26.08-30.08.2024
|
0 |
Szkolne Schronisko Młodzieżowe
ul. Legionów 27, 91-069, Łódź
|
|
Śródmieście |
rozszerzony |
|
turnus: 29.07-02.08.2024
|
0 |
turnus: 05.08-09.08.2024
|
0 |
turnus: 12.08-16.08.2024
|
2 |
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego
Franciszkańska 137, 91-845, Łódź
|
|
Bałuty |
rozszerzony |
|
turnus: 29.07-02.08.2024
|
0 |
turnus: 05.08-09.08.2024
|
0 |