logo nabor zielonagora
informator
naglowek
Zainteresowanie oddziałami
 
uwaga Dla każdego oddziału podano liczbę kandydatów wpisujących ten oddział na pierwszym miejscu listy preferencji (np. 123 kandydatów) oraz liczbę miejsc w tym oddziale.
nazwa szkoły i oddziału liczba kandydatów z 1. pref / liczba miejsc
I Liceum Ogólnokształcące
28 miejsc(a) / 35 kandydat(ów) I A PITAGOREJSKA
28 miejsc(a) / 15 kandydat(ów) I B PITAGOREJSKA
28 miejsc(a) / 68 kandydat(ów) I C MEDYCZNO - PRZYRODNICZA
28 miejsc(a) / 5 kandydat(ów) I D MEDYCZNO - PRZYRODNICZA
28 miejsc(a) / 21 kandydat(ów) IE AKADEMICKA POD PATRONATEM SGH
28 miejsc(a) / 28 kandydat(ów) I F PRAWNICZO - DZIENNIKARSKA

II Ogólnokształcące Liceum Ekologiczne z Oddziałami Integracyjnymi
15 miejsc(a) / 13 kandydat(ów) 1LA - akademicka
26 miejsc(a) / 16 kandydat(ów) 1LB - hum-dzienni
26 miejsc(a) / 16 kandydat(ów) 1LC - ekonomi-jezyko
0 miejsc(a) / 12 kandydat(ów) 1LD - turysty-euro
26 miejsc(a) / 16 kandydat(ów) 1LE - biotechnolo

III Liceum Ogólnokształcące
28 miejsc(a) / 39 kandydat(ów) I A Politechniczna
28 miejsc(a) / 52 kandydat(ów) IB Medyczna
28 miejsc(a) / 57 kandydat(ów) I C Hum - Prawna
28 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) 1D Hum - Prawna
28 miejsc(a) / 32 kandydat(ów) I E Europejska
28 miejsc(a) / 27 kandydat(ów) I F Ekonomiczna
28 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) 1G Politechniczna

IV Liceum Ogólnokształcące
171 miejsc(a) / 316 kandydat(ów) Akademicki

V Liceum Ogólnokształcące
28 miejsc(a) / 89 kandydat(ów) biomedyczna
28 miejsc(a) / 47 kandydat(ów) ekonomiczno - językowa
28 miejsc(a) / 63 kandydat(ów) humanistyczna
28 miejsc(a) / 23 kandydat(ów) matematyczna
28 miejsc(a) / 48 kandydat(ów) politechniczna

VII Liceum Ogólnokształcące
0 miejsc(a) / 1 kandydat(ów) klasa politechniczna
15 miejsc(a) / 6 kandydat(ów) klasa biomedyczna
15 miejsc(a) / 9 kandydat(ów) klasa humanistyczna
28 miejsc(a) / 8 kandydat(ów) klasa językowa
22 miejsc(a) / 30 kandydat(ów) klasa sportowa (piłka nożna i piłka ręczna)
22 miejsc(a) / 22 kandydat(ów) klasa sportowa (koszykarsko- siatkarska)
22 miejsc(a) / 38 kandydat(ów) klasa sportowa (sporty indywidualne- akrobatyka, pływanie, lekka atletyka, pięciobój nowoczesny i inne)

Społeczne Liceum Ogólnokształcące "Szkoła Myślenia Twórczego"
15 miejsc(a) / 9 kandydat(ów) Klasa ogólna

Technikum nr 1
28 miejsc(a) / 69 kandydat(ów) TB - Technik budownictwa
24 miejsc(a) / 8 kandydat(ów) TBD Technik budowy dróg
28 miejsc(a) / 4 kandydat(ów) TBW Technik budownictwa wodnego
25 miejsc(a) / 27 kandydat(ów) TG Technik geodeta
0 miejsc(a) / 4 kandydat(ów) TIS Technik inżynierii sanitarnej
16 miejsc(a) / 19 kandydat(ów) TAK Technik architektury krajobrazu
24 miejsc(a) / 46 kandydat(ów) TOR Technik organizacji reklamy

Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 5
0 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) O Ogrodnik
0 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) MBW Monter budownictwa wodnego

Technikum Nr 3
30 miejsc(a) / 59 kandydat(ów) Iae - technik ekonomista
30 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) Ibe - technik ekonomista
30 miejsc(a) / 24 kandydat(ów) Ich - technik hotelarstwa
30 miejsc(a) / 32 kandydat(ów) Idt - technik obsługi turystycznej
30 miejsc(a) / 71 kandydat(ów) Iel - technik logistyk
30 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) Ifl - technik logistyk
30 miejsc(a) / 15 kandydat(ów) Igs - technik spedytor
28 miejsc(a) / 17 kandydat(ów) Ihlh - technik handlowiec/technik logistyk

Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 3
0 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) Krawiec
0 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) Sprzedawca
0 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) Magazynier-logistyk

Technikum nr 2
99 miejsc(a) / 103 kandydat(ów) Technik informatyk
15 miejsc(a) / 9 kandydat(ów) Technik elektronik
71 miejsc(a) / 64 kandydat(ów) Technik mechatronik
36 miejsc(a) / 36 kandydat(ów) Tech. pojazdów samochodowych
15 miejsc(a) / 9 kandydat(ów) Tech. urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
0 miejsc(a) / 4 kandydat(ów) Technik energetyk
0 miejsc(a) / 2 kandydat(ów) Technik chłodnictwa i klimatyzacji

Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 2
28 miejsc(a) / 13 kandydat(ów) Mechanik pojazdów samochodowych
0 miejsc(a) / 4 kandydat(ów) Elektromechanik pojazdów samochodowych
0 miejsc(a) / 2 kandydat(ów) Elektronik
0 miejsc(a) / 2 kandydat(ów) Mechanik motocyklowy
0 miejsc(a) / 2 kandydat(ów) Kierowca mechanik

Technikum Nr 4
28 miejsc(a) / 13 kandydat(ów) T.logistyk
40 miejsc(a) / 37 kandydat(ów) T.logistyk z innowacją pedagogiczną wojskową
28 miejsc(a) / 14 kandydat(ów) T.elektryk
7 miejsc(a) / 6 kandydat(ów) T.mechanik
24 miejsc(a) / 18 kandydat(ów) T.mechanik-z innowacją pedagogiczną wojskową
0 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) T.aukomatyk
0 miejsc(a) / 1 kandydat(ów) T.gazownictwa
0 miejsc(a) / 1 kandydat(ów) T. geolog

Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 4
0 miejsc(a) / 1 kandydat(ów) Elektryk
0 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) Mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych
0 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) Operator obrabiarek skrawających

Technikum Nr 5
26 miejsc(a) / 22 kandydat(ów) Tech. usł. fryzjerskich
32 miejsc(a) / 30 kandydat(ów) Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
26 miejsc(a) / 16 kandydat(ów) Technik fotografii i multimediów
26 miejsc(a) / 16 kandydat(ów) Technik żywienia i usług gastronomicznych
7 miejsc(a) / 6 kandydat(ów) Technik przemysłu mody
0 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) Technik agrobiznesu
0 miejsc(a) / 2 kandydat(ów) Technik realizacji nagrań i nagłośnień

Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 1
26 miejsc(a) / 22 kandydat(ów) Fryzjer
26 miejsc(a) / 15 kandydat(ów) Kucharz
52 miejsc(a) / 30 kandydat(ów) Oddział wielozawodowy

Technikum
26 miejsc(a) / 8 kandydat(ów) 1 T-a techik budownictwa
0 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) 2 T-a technik budownicta
0 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) 3 T-a technik budownictwa
0 miejsc(a) / 1 kandydat(ów) technik handlowiec
0 miejsc(a) / 2 kandydat(ów) technik inżynierii sanitarnej

Branżowa Szkoła I Stopnia
26 miejsc(a) / 23 kandydat(ów) monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
26 miejsc(a) / 3 kandydat(ów) murarz-tynkarz
14 miejsc(a) / 1 kandydat(ów) monter sieci i instalacji sanitarnych
26 miejsc(a) / 8 kandydat(ów) mechanik pojazdów samochodowych
26 miejsc(a) / 25 kandydat(ów) kierowca mechanik
14 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) 2a monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
15 miejsc(a) / 12 kandydat(ów) operator obrabiarek skrawających
10 miejsc(a) / 3 kandydat(ów) operator maszyn i urządzeń odlewniczych
10 miejsc(a) / 2 kandydat(ów) ślusarz
26 miejsc(a) / 2 kandydat(ów) sprzedawca
26 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) 3 b monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych
26 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) 3a monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
26 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) 3b mechanik pojazdów samochodowych
26 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) 3b kierowca mechanik
26 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) 3 b betoniarz-zbrojarz
26 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) 3 b operator obrabiarek skrawających
26 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) 3 b ślusarz
26 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) 3 b murarz-tynkarz
26 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) 2 b kierowca mechanik
26 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) 2 b mechanik pojazdów samochodowych
26 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) 2 b operator obrabiarek skrawających
26 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) 2 b monter sieci i instalacji sanitarnych

Liceum Ogólnokształcące w Czerwieńsku
25 miejsc(a) / 13 kandydat(ów) KLASA WOJSKOWA
25 miejsc(a) / 8 kandydat(ów) KLASA POLICYJNA
0 miejsc(a) / 1 kandydat(ów) KLASA STRAŻACKA
0 miejsc(a) / 0 kandydat(ów) KLASA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA

Powrót