Wołomin
Przedszkole
Przedszkole Publiczne Bambi w Duczkach
Adres
Szosa Jadowska , Wołomin, 05-200 Duczki
Telefon
501-874-976, 792-155-023
E-mail
przedszkolebambi@gmail.com
Strona www
www.przedszkole-bambi.pl
Dyrektor/Kierownik
Aneta Barszczewska-Jujka
Typ placówki
Przedszkole
Zdjęcia
  • Zajęcia komputerowe
  • zajęcia kulinarne
  • Zajęcia z Sensoplastyki
  • Program czytelniczy "Pani Bajka"
  • Przedszkolna hodowla motyli
  • wycieczka
  • Pasowanie na przedszkolaka
  • Jasełka bożonarodzeniowe
  • warsztaty świąteczne z rodzicami
Opis

Publiczne przedszkole w Duczkach powstało przede wszystkim z miłości do najmłodszych. Oferujemy tutaj pełną opiekę nad dziećmi w wieku przedszkolnym do lat siedmiu, w jednej z 3 grup wiekowych.

Przedszkole, w którym każde dziecko poczuje się jak w domu

Dzieci to żywe srebro. Muszą mieć wiele okazji do tego, by spożytkować swoją energię w odpowiedni sposób. Dostosowaliśmy więc ofertę naszego przedszkola do różnorodnych temperamentów pociech. Zapewniamy komfortowe warunki zarówno do realizowania programu edukacji przedszkolnej, jak i do rozwoju fizycznego.

Dlatego właśnie teren przedszkola Bambi jest przystosowany do potrzeb i wymagań przedszkolaków. Kolorowe sale wyposażone są w wiele zabawek i materiałów edukacyjnych, zaś 400-metrowy plac zabaw umożliwia dzieciom spędzanie czasu na grach ruchowo-rozwojowych.


Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej bądź śledzenia naszego fanpage na Facebook
Godziny otwarcia od
6.30 - 17.00
Organ prowadzący
Aneta Barszczewska - Jujka
Personel

Kadra pedagogiczna

Personel przedszkola to Panie o wysokiej kulturze osobistej i wrażliwości, nastawione na zaspokajanie indywidualnych potrzeb i pobudzenie zainteresowań zgodnie z możliwościami intelektualnymi każdego dziecka. Kadrę tworzy zespół młodych, wykształconych i kreatywnych „cioć”, dbających o ciepłą, przyjazną atmosferę w przedszkolu.

 

Dyrektor

Aneta Barszczewska – Jujka

Doświadczony pedagog, osoba uśmiechnięta i optymistycznie nastawiona do życia, kochająca najmłodszych. Bardzo kreatywna i oddana całym sercem pracy.

Jako dyrektor placówki oświatowej jest odpowiedzialna za całość pracy, zarówno pod względem dydaktycznym, organizacyjnym, jak i technicznym. Wymaga to oczywiście odpowiednich kwalifikacji. Ukończone studia podyplomowe Z Zarządzanie Oświatą pozwalają na skuteczne kierowanie przedszkolem.


Wicedyrektor

Angelika Barszczewska

Wicedyrektor placówki oświatowej, Anglista oraz logopeda jest odpowiedzialna za całość pracy, zarówno pod względem dydaktycznym, organizacyjnym, jak i technicznym.

Praca z dziećmi jest jej powołaniem. Dynamiczna i zawsze uśmiechnięta, z dużą starannością dba, by wszystkim podopiecznym czas upływał miło i pożytecznie. Szybko nawiązuję dobry kontakt z dziećmi, jest w stosunku do nich ciepła i opiekuńcza a zarazem konsekwentna i wymagająca.Pani Kasia

Wychowawca grupy Smerfy. Doskonały nauczyciel, który z ogromnym zaangażowaniem wspiera rozwój swojej grupy. Wrażliwa na potrzeby małych podopiecznych. Konsekwentna a zarazem ciepła, doskonale wyczuwa i rozumie potrzeby dzieci. Pełna chęci do pracy i bardzo zaangażowana, aktywnie uczestniczy w życiu przedszkola.


Pani Karolina

Pracuje jako nauczyciel wspierając pracę wychowawcy grupy oraz dbając o prawidłowy rozwój naszych 5 latków. Jest osobą otwartą, ciepłą, uśmiechniętą i pomysłową.


Pani Sylwia

Wychowawca grupy Gumisie. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi i doskonale wyczuwa ich potrzeby. Potrafi we właściwy sposób motywować podopiecznych do pracy i zabawy. Łączy w sobie cechy osoby energicznej i życzliwej, ale jednocześnie konsekwentnej i wymagającej.


Pani Karolina Z.

Pracuje jako nauczyciel wspierając pracę wychowawcy w grupie 3 latków, a oprócz tego dba o to, aby przedszkolne sale świeciły czystością. Szybko nawiązuję dobry kontakt z dziećmi, jest w stosunku do nich ciepła i opiekuńcza.


Pani Ela

Wychowawca grupy Muminki. Bardzo lubi pracować z dziećmi.  Stara się wykorzystać różne formy dziecięcej aktywności twórczej w rozwoju intelektualnym, poznawczym, emocjonalnym i społecznym. Każdy dzień to dla niej nowe wyzwanie, a uśmiech dziecka to najwspanialsza nagroda.


Pani Ania

Pracuje jako pomoc dla nauczycieli wszystkich naszych grup, a oprócz tego dba o to, aby przedszkolne sale świeciły czystością. Zawsze miła i uśmiechnięta. Praca z dziećmi daje jej dużo satysfakcji i radości. A żadne zadanie nie jest jej straszne.Dodatkowe zajecia

W ramach zajęć przedszkolnych organizujemy dla dzieci:


zajęcia ogólnorozwojowe
*  zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjnej
*  zajęcia z języka angielskiego

*  zajęcia plastyczne

* zajęcia kulinarne

* zajęcia komputerowe ( dotyczy dzieci 5 letnich i grup '0"
*  logopedę
*  psychologaZajęcia dodatkowo płatne:

muzykoterapia
tańce
sensoplastyka

*  tang soo do

Koła zainteresowań
W przedszkolu prowadzone są trzy bezpłatne koła zainteresowań
* 3/4 latki
- kółko małego odkrywcy
Celem kółka odkrywców jest rozbudzanie u dzieci ciekawości otaczającym światem oraz nauczenie ich prowadzenia obserwacji, wyciągania wniosków z przeprowadzanych eksperymentów i zjawisk. Zajęcia rozwijają również zainteresowania techniczne i przyrodnicze.
- kółko plastyczne
Celem kółka plastycznego jest możliwość odkrycia w sobie małego artysty, dzięki pracy z różnymi, na co dzień niezbyt dostępnymi materiałami, takimi jak : glina, malowanie węglem, masa porcelanowa.

* 5/6 latki 
- kodowanie na dywanie
Kodowanie na dywanie - to zajęcia kierowane do dzieci najstarszych czyli 5 latków oraz grup "0". Dzięki zabawom z kodowania rozwijamy kreatywne i logiczne myślenie, ćwiczymy samodzielność dzieci, poszerzamy wyobraźnię oraz przygotowujemy do nauki programowania.
Całkowita liczba miejsc w roku szkolnym 2019/2020
66
Dodatkowe cechy

 Języki obce

 Kółko plastyczne

 Ogródek przedszkolny

 Osobny budynek

 Rytmika

 Zajęcia komputerowe