Żłobek
Placówka nr 270 Nasze Skarby
Adres
Niedźwiedzia 8A, 02-737 Warszawa
Telefon
785497945
E-mail
Strona www
Dyrektor/Kierownik
Nicole Cieplik
Opis

Zdajemy sobie sprawę, że zarówno dla Dzieci, jak i dla Rodziców początek przygody ze edukacją na pierwszym poziomie stanowi ogromną zmianę. Przykładamy bardzo dużą wagę do bezpiecznej aklimatyzacji w nowym miejscu. Dlatego w Niedźwiadkowie zdecydowaliśmy o zastosowaniu adaptacji berlińskiej – najbardziej popularnej w Niemczech, Francji, Belgii czy Hiszpanii. Wychodzimy z założenia, że przyzwyczajanie do nowego miejsca powinno następować w tempie indywidualnym dla każdego Malucha i być zbliżone do pozostawiania go u innych członków rodziny czy znajomych – w miejscach znanych dla Dziecka – przecież wówczas nie płacze, tylko cieszy się i z radością żegna z Rodzicami. W związku z tym opiekun powinien zapewnić sobie odpowiednio długi czas na adaptację - w zależności od tego, jak długiego czasu Dziecko będzie potrzebowało.

W Niedźwiadkowie realizujemy programy nauczania trójjęzycznego Language of Change. Dzięki współpracy z profesjonalną szkołą prywatną mamy pewność, że usługi edukacyjne są najwyższej jakości oraz stanowią idealną podstawę do dalszego rozwoju umiejętności językowych Dzieci. Akceptujemy standardy stosowane w szkołach (dokłądnie tak, jak dobywa się to w krajach zachodnich), co powoduje, że nasi Podopieczni od razu przygotowują się do kontynuacji nauki na dalszych etapach.

Dodatkowo realizujemy program wspomagania kompetencji kluczowych. Zgodnie z założeniami funkcjonowania Unii Europejskiej każdy człowiek wchodzący w dorosłość powinien mieć wachlarz szeroko rozwiniętych umiejętności (m.in. uczenia się, posługiwania się językiem ojczystym i obcym, przedsiębiorczość, innowacyjność), które mają wspomóc go, podczas elastycznego dopasowania się do wciąż zachodzących zmian na świecie. W związku z tym proponujemy zajęcia m.in. z integracji europejskiej oraz nauki o Europie.

Nasza oferta jest zatem skierowana do Rodziców i Opiekunów, którzy akceptują konkretne zasady i plan działania - chcą współpracować, aby dać Dziecku to, co najcenniejsze: możliwość rozwoju w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

___________________________
Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół

//Niedźwiadkowo//

Grupy wiekowe
Godziny pracy
Placówka jest otwarta w godzinach 8-16
Łączna liczba miejsc
39
Kierownik - telefon
785497945
Historia

Z zamiłowania do wciąż zwiększającej się jakości powstało Niedźwiadkowo - miejsce dla Małych Ludzi, które łączy atmosferę bezpieczeństwa wraz z realizacją programu nauczania trójjęzycznego i rozwijania kompetencji kluczowych. Wierzę, że jasno skonstruowany plan edukacyjny, wzorowany na systemach edukacyjnych Niemiec, Francji, Belgii i Hiszpanii oraz przyjemna przestrzeń ułatwią wejście w ten wyjątkowy etap życia, tak istotny dla rozwoju każdego Malucha.

Opis udogodnień

W naszej placówce dysponujemy:

1. Wózkownią.

2. Odrębnym wejściem dla Dzieci i Rodziców (kodowane).

3. Łazienką i toaletą na każdym piętrze. 

4. Siedmioma klasami.

5. Przestrzenią co-workingową dla Rodziców, podczas adaptacji Dziecka.

6. Dwoma kuchniami, spełniającymi procedury HACCP. 

7. Własnym ogrodem.

Dodatkowe zajęcia
Placówka realizuje program nauczania trójjęzyczności Language of Change oraz rozwijania kompetencji kluczowych. Po południu w budynku organizowane są zajęcia dodatkowe przy współpracy ze szkołą - zarówno tylko dla Dzieci, jak i dla Dzieci i Rodziców/Opiekunów.
Dojazd
Znajdujemy się w świetnym punkcie komunikacyjnym -nieopodal ulicy Domaniewskiej i Alei Wilanowskiej (pomiędzy metrem Wierzbno a Wilanowska). 
Kierownik - email
biuro@niedzwiadkowo.pl
Dodatkowe cechy

 Catering

 Diety eliminacyjne

 Ogródek

 Osobny budynek

 Rytmika

 Taras do werandowania

 Wózkarnia