Placówka
Placówka nr 270 Niedźwiadkowo (Dzienny opiekun)
Adres
Niedźwiedzia 8A, 02-737 Warszawa
Telefon
785497945
E-mail
Strona www
Dyrektor/Kierownik
Nicole Cieplik
Zdjęcia
 • Szatnia
 • Toaleta nr 1
 • Sala SÓWKI
 • Sala WIEWIÓRKI
 • Sala LISKI
 • Toaleta nr 2
 • Wejście główne
 • Toaleta nr 3.1
 • Sala JELONKI
 • Sala MYSZKI
 • Sala gimnastyczna
 • Ogród nr 1
 • Sala ZAJĄCZKI
 • Front domu wraz z drugim ogrodem
Opis

Zdajemy sobie sprawę, że zarówno dla Dzieci, jak i dla Rodziców początek przygody ze edukacją na pierwszym poziomie stanowi ogromną zmianę. Przykładamy bardzo dużą wagę do bezpiecznej aklimatyzacji w nowym miejscu. Dlatego w Niedźwiadkowie zdecydowaliśmy o zastosowaniu adaptacji francuskiej - najbardziej popularnej właśnie we Francji, gdzie Dzieci są już pozostawiane w placówkach od 3. miesiąca życia! Wychodzimy z założenia, że adaptacja powinna przebiegać sprawnie, aczkolwiek w serdecznej atmosferze.

W Niedźwiadkowie realizujemy programy nauczania trójjęzycznego Quality Centre Education. Dzięki współpracy z profesjonalną szkołą prywatną mamy pewność, że usługi edukacyjne są najwyższej jakości oraz stanowią idealną podstawę do dalszego rozwoju umiejętności językowych Dzieci. Akceptujemy standardy stosowane w szkołach (dokładnie tak, jak dobywa się to w krajach zachodnich), co powoduje, że nasi Podopieczni od razu przygotowują się do kontynuacji nauki na dalszych etapach.

Dodatkowo realizujemy program wspomagania kompetencji kluczowych. Zgodnie z założeniami funkcjonowania Unii Europejskiej każdy człowiek wchodzący w dorosłość powinien mieć wachlarz szeroko rozwiniętych umiejętności (m.in. uczenia się, posługiwania się językiem ojczystym i obcym, przedsiębiorczość, innowacyjność), które mają wspomóc go, podczas elastycznego dopasowania się do wciąż zachodzących zmian na świecie. W związku z tym proponujemy zajęcia m.in. z integracji europejskiej oraz nauki o Europie, czy zajęcia z IT.

Nasza oferta jest zatem skierowana do Rodziców i Opiekunów, którzy akceptują konkretne zasady i plan działania - chcą współpracować, aby dać Dziecku to, co najcenniejsze: możliwość rozwoju w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

___________________________
Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół

//Niedźwiadkowo//

Grupy wiekowe
Godziny pracy
Placówka jest otwarta w godzinach 8.00-16.00. Po godzinie 16.00 realizowane są zajęcia dodatkowe. 
Kierownik - telefon
785497945
Historia

Z zamiłowania do wciąż zwiększającej się jakości powstało Niedźwiadkowo - miejsce dla Małych Ludzi, które łączy atmosferę bezpieczeństwa wraz z realizacją programu nauczania trójjęzycznego i rozwijania kompetencji kluczowych. Wierzę, że jasno skonstruowany plan edukacyjny, wzorowany na systemach edukacyjnych Niemiec, Francji, Belgii i Hiszpanii oraz przyjemna przestrzeń ułatwią wejście w ten wyjątkowy etap życia, tak istotny dla rozwoju każdego Malucha.

Opis udogodnień

W naszej placówce dysponujemy:

1. Wózkownią.

2. Odrębnym wejściem dla Dzieci i Rodziców (kodowane).

3. Łazienką i toaletą na każdym piętrze. 

4. Siedmioma klasami, w tym salą do zajęć indywidualnych. 

5. Dwoma kuchniami, spełniającymi procedury HACCP. 

6. Dwoma własnymi ogrodami z niewielkim placem zabaw.

7. Salą gimnastyczną. 

Dodatkowe zajęcia
Placówka realizuje program nauczania trójjęzyczności Quality Centre Education oraz rozwijania kompetencji kluczowych. Dodatkowo w stałym harmonogramie dnia są zajęcia: baletu, salsy, instrumentalne, logopedia oraz z zakresu IT (robotyka po angielsku). Po południu w budynku organizowane są zajęcia dodatkowe przy współpracy ze szkołą.
Dojazd
Znajdujemy się w świetnym punkcie komunikacyjnym - nieopodal ulicy Domaniewskiej i Alei Wilanowskiej (pomiędzy metrem Wilanowska a Służew). 
Kierownik - email
biuro@niedzwiadkowo.pl
Kierownik - godziny przyjmowania interesantów
Godziny spotkań ustalane są indywidualnie.
Dodatkowe cechy

 Catering

 Diety eliminacyjne

 Ogródek

 Osobny budynek

 Plac zabaw

 Rytmika

 Taras do werandowania

 Wózkarnia