Placówka
Placówka nr 184 Nasze Ananasy (Żłobek)
Adres
Powstańców Śląskich 9, 01-381 Warszawa
Telefon
+48 793 667 064
E-mail
Strona www
Dyrektor/Kierownik
Ewa Czerwiakowska
Opis

W żłobku "Nasze ananasy" utworzono dwie sale- łącznie dla 30 dzieci, w których sprawowana jest opieka. W każdej z sal przebywa 15 dzieci. Przy każdej  sali znajduje się łazienka dla dzieci. Sale wyposażone są w sprzęty zgodnie z przepisami BHP. W żłobku zatrudniamy profesjonalną kadrę, która ma przygotowanie merytoryczne i praktyczne do pracy z dziećmi. Staramy się wytworzyć miłą, ciepłą atmosferę, aby dzieci czuły się w naszym żłobku , jak w domu.

W żłobku mają miejsce różne ciekawe dni tematyczne, zajęcia ruchowe, zabawy: kołowe, muzyczne, konstrukcyjne, zabawy logopedyczne, zabawy z językiem angielskim, zajęcia plastyczne, czytanie książeczek.

Fachowa pomoc pielęgniarki, logopedy i psychologa sprawia, że pojawiające się problemy staramy się na bieżąco rozwiązywać.

Posiłki dostarcza sprawdzona  firma cateringowa specjalizująca się w żywieniu dzieci. Rodzic ma możliwość zamówienia specjalnej diety dla dziecka, jeśli dziecko ma jakieś uczulenia pokarmowe.

Kiedy pogoda na to pozwala  i nie jest wysoki alert smogowy, wychodzimy na spacery, bądź na nasz plac zabaw znajdujący się w bliskiej odległości od żłobka.

Grupy wiekowe
Godziny pracy

Żłobek czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 17.00.

W sytuacjach wyjątkowych godziny pracy żłobka mogą ulec zmianie.

Placówka dotowana
Tak
Organ prowadzący
KJ3 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kierownik - email
dyrektor@naszeananasy.pl
Historia

Działamy od końca 2015r.

Dodatkowe cechy

 Catering

 Diety eliminacyjne

 Ogródek

 Parking

 Plac zabaw

 Podjazd dla wózków

 Winda

 Wózkarnia