Systemowa obsługa rekrutacji
Tomaszów Mazowiecki
Adres
Farbiarska 51/57, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Telefon
447242479
Fax
447242479
Strona www
www.p11tomaszow.wikom.pl
Typ placówki
Przedszkole
Zdjęcia
  • Przedszkole nr 11 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 10
  • Przedszkole nr 11 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 10
  • Przedszkole nr 11 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 10
Opis

Przedszkole nr 11 wraz ze Szkołą Podstawową nr 3 im. Józefa Piłsudskiego wchodzi w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 10 w Tomaszowie Mazowieckim.

Przedszkole znajduje się na osiedlu domków jednorodzinnych, w spokojnej okolicy. Jest to budynek wolnostojący, piętrowy, po generalnym remoncie, otoczony pięknym, dużym ogrodem. Placówka dysponuje pięcioma przestronnymi, słonecznymi salami zabaw dla dzieci, które mogą pomieścić 124 wychowanków. Sale przedszkolne są wyposażone i przystosowane do wieku i potrzeb dzieci. Posiadamy gabinet logopedyczny i nowoczesne zaplecze kuchenne, w którym przygotowywane są smaczne i zdrowe posiłki.

Zapewniamy opiekę, wychowanie i edukację w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Staramy się, aby pobyt w naszym przedszkolu był źródłem radości i pozytywnych przeżyć dla dzieci.

Osiągnięcia

  Dzieci z naszego przedszkola uczestniczą w różnorodnych międzyprzedszkolnych konkursach: muzycznych, plastycznych, recytatorskich, sportowych i innych,  organizowanych na terenie naszego miasta i osiągają w nich sukcesy. W ostatnim czasie zdobyliśmy Nagrodę Wicemarszałka Dariusza Klimczaka za zajęcie I miejsca w II edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Piosenki Wakacyjnej (14.06.2017), I miejsce w Sportowym Turnieju Przedszkolaków III Brzdąc Cup (03.06.2016),  II miejsce
w Międzyprzedszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek (14.12.2017)

Jesteśmy organizatorami corocznego Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego „Kolory jesieni”.

Od wielu lat uczestniczymy w akcji „Pola Nadziei”, której celem jest promocja wolontariatu przez integrację z osobami starszymi i niepełnosprawnymi. W ramach tej akcji współpracujemy z Domem Opieki Społecznej (Jasełka dla seniorów, upominki na Dzień Babci i Dziadka, przygotowanie programu artystycznego na coroczne podsumowanie akcji).

Aktywnie współpracujemy z organizacjami i placówkami z naszego środowiska: PCK, Biblioteka Dla Dzieci i Młodzieży, Nadleśnictwo Smardzewice, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, Szkoła Podstawowa nr 3 im, Józefa Piłsudskiego,  Muzeum, Schronisko dla zwierząt.

Dodatkowe zajecia

Język angielski we wszystkich grupach wiekowych, gimnastyka korekcyjna dla dzieci 6-letnich, terapia logopedyczna, koncerty muzyczne.

Godziny otwarcia od
6.00 -16.30
Godziny otwarcia uwagi
Istnieje możliwość dostosowania godzin otwarcia przedszkola do potrzeb rodziców.
Całkowita liczba miejsc w roku szkolnym 2018/2019
124
Dodatkowe cechy

 Języki obce

 Kółko plastyczne

 Kółko teatralne

 Ogródek przedszkolny

 Osobny budynek

 Religia