Szczecin
Technikum
Technikum Delta - szkoła niepubliczna
Adres
pl.Żołnierza Polskiego 5, 70-551 Szczecin
Telefon
91 488 36 66
E-mail
Strona www
Dyrektor
Kazimierz Pachciarek
Typ placówki
Technikum
Zdjęcia
  • Zdjęcie
Opis
Technikum Delta jest Szkołą zorientowaną na wygodę i komfort nauki naszych uczniów. Wasz cel jest naszym celem. Troszczymy się nie tylko o poziom Waszej wiedzy, ale również o doskonały klimat nauki i przyjazną, życzliwą atmosferę panującą na każdym etapie nauki. Posiadamy szeroką gamę zawodów na poziomie technika. Systematycznie poszerzamy naszą ofertę o nowe kierunki zawodowe. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Mieścimy się we własnym zabytkowym budynku położonym w ścisłym centrum Szczecina, między Galerią Kaskada a Zamkiem Książąt Pomorskich. W szkole systematycznie podnosimy standard warunków nauki – dla Waszej wygody. Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej, więc naszym uczniom przysługują uprawnienia identyczne jak uczniom szkół państwowych, wydajemy dokumenty które są honorowane przez wszelkie urzędy: ZUS, gminy, sądy, itp. Legitymacja szkolna uprawnia do zniżek w przejazdach zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nasza starannie dobrana, życzliwa i przyjazna kadra pedagogiczna z których wiele osób jest egzaminatorami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, a niektórzy nawet autorami zadań egzaminacyjnych, podzieli się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem, solidnie i z zaangażowaniem przygotowując Was do egzaminu z przygotowania zawodowego. Chcemy aby okres nauki w naszej szkole pozostał dla Was pięknym wspomnieniem nauki połączonej z dobrą zabawą. Proponujemy Wam naukę przy pomocy nowoczesnych metod. Każdy uczeń Technikum Delta otrzymuje smartfona, na którego przesyłane będą materiały edukacyjne. Po ukończeniu szkoły smartfon przejdzie na własność absolwenta Technikum. Posiadamy stały dostęp do bezprzewodowego Internetu, nowoczesne sale komputerowe. Nasze sale lekcyjne wyposażone są w 60’ telewizory. Prowadzimy zapisy na kierunki: Hotelarstwo Informatyka Informatyka (profil wojskowy) Logistyka Spedycja Turystyka Weterynaria Nauka jest prowadzana w systemie czteroletnim dziennym, a po wszystkich kierunkach absolwent otrzymuje tytuł technika. Nauka w technikum jest bezpłatna. Pobieramy jedynie opłatę administracyjną, która wynosi 50 zł za semestr. Zasady rekrutacji Profil facebookowy Technikum Delta
Oferta
w przygotowaniu
Dojazd
Budynek szkoły znajduje się między trzema węzłami komunikacyjnymi: Plac Rodła (autobusy 59, 68, 101, 107 oraz A, B, C, D, tramwaje 1, 2, 3, 4, 5, 10, 11, 12) Brama Portowa (autobusy 61, 75, 81 oraz A, B, C, D, E, G, tramwaje 1, 3, 4, 7, 8, 9, 10) Wyszyńskiego (autobusy 52, 61, 75, 76, 81, oraz A, B, C, D, E, F, G, tramwaje 1, 3, 4, 7, 8, 9, 10)
Historia
Szkoły Delta funkcjonują już od roku 1994. Przez 24 lata działalności kształcimy w ponad 30 zawodach.
Koła zainteresowań
Oferujemy wiele możliwości rozwijania zainteresowań i pasji przyszłych uczniów naszego Technikum: Koło Teatralne - W szkole mieści się teatr na deskach którego odbywają się zajęcia w ramach koła teatralnego. Koło Fotograficzne - Celem koła jest zapoznanie młodych ludzi z cyfrowymi technikami fotograficznymi oraz komputerową obróbką zdjęć, ale nie tylko. Koło Turystyczne - Bardzo atrakcyjną i lubianą formą spędzania wolnego czasu są wycieczki. Kierując się znanym powiedzeniem: "Cudze chwalicie, swego nie znacie" zaczniemy nasze wędrówki od miejsc atrakcyjnych turystycznie w regionie.