Systemowa obsługa rekrutacji
Świebodzin
Adres
Os. Widok 24, 66-200 Świebodzin
Telefon
684750952
Fax
684750952
E-mail
przedszkole-7@o2.pl
Strona www
www.ppsiodemka.przedszkolowo.pl
Typ placówki
Przedszkole
Zdjęcia
  • Publiczne Przedszkole Nr 7
Opis
Przedszkole Nr7 położone jest na Osiedlu Widok. Placówka powstała w 1984 roku. Budynek przedszkola jest przestrzenny, dwukondygnacyjny o nowoczesnej architekturze. Wokół niego znajduje się ogród z piaskownicami i urządzeniami ogrodowymi. Zapewniamy dzieciom opiekę, wszechstronny rozwój stosując nowoczesne i twórcze metody nauczania i wychowania. Każde dziecko jest dla nas kimś szczególnym, dlatego priorytetem naszej pracy jest wspomaganie rozwoju dziecka zgodnie z jego możliwościami rozwojowymi. Oferujemy profesjonalną opiekę, rodzinną atmosferę, domową kuchnię, spotkania ze sztuką poprzez teatr i koncerty, udział rodziców w imprezach okolicznościowych, ciekawe zajęcia dostosowane do zainteresowań i wieku dziecka związane z porą roku i aktualnymi wydarzeniami prowadzonymi według najnowszych metod. Liczba miejsc 120
Osiągnięcia
Do szczególnych osiągnięć można zaliczyć cykliczne spotkania edukacyjne dla rodziców prowadzone metodą warsztatową. Bardzo dobrze rozwinięta współpraca ze Szkołą Podstawową Nr7 w Świebodzinie.
Dodatkowe zajecia
Zajęcia logopedyczne, gimnastyka korekcyjna, warsztaty edukacyjne dla rodziców, cykliczne spotkania z filharmonią i teatralne.
Godziny otwarcia od
05:30
Całkowita liczba miejsc w roku szkolnym 2018/2019
145
Dodatkowe cechy

 Języki obce

 Kółko plastyczne

 Ogródek przedszkolny

 Osobny budynek

 Religia

 Rytmika