Systemowa obsługa rekrutacji oświatowej
Świebodzin
Adres
Kawaleryjska 12, 66-200 Świebodzin
Telefon
068 475 09 40
Fax
068 475 09 40
E-mail
pp1przedszkole@wp.pl
Strona www
naszeprzedszkole1.edupage.org
Typ placówki
Przedszkole
Zdjęcia
  • Publiczne Przedszkole Nr 1
Opis
JEDYNKA TO PRZEDSZKOLE KTÓRE ZATROSZCZY SIĘ O TWOJE DZIECKO. U nas poczuje się ono bezpieczne i zadowolone.Zadbamy o jego potrzeby: zabawy, odpoczynku /nie ma obowiązku spania/ akceptacji, szacunku, poznawania świata, zdobywania wiedzy i umiejętności. Preferujemy nowoczesne sposoby edukacji dzieci.Organizujemy ciekawe imprezy, uroczystości, wycieczki. Realizujemy "Program wczesnej adaptacji do warunków przedszkola", skierowany do dzieci nowoprzyjmowanych. Umożliwia on poznanie przedszkola przed rozpoczęciem roku szkolnego. W przedszkolu są 3 grupy po 25 dzieci każda. Są to grupy jednorodne lub zbliżone wiekowo. Taka organizacja zapewnia dzieciom komfort psychiczny i emocjonalny. Zapewnia to także ZDECYDOWANIE LEPSZĄ JAKOŚĆ OPIEKI WYCHOWANIA I NAUCZANIA- co potwierdzają nasze wieloletnie doświadczenia w pracy pedagogicznej. Zapewniamy dzieciom wyżywienie t.j.: śniadanie-8.30, drugie śniadanie-11.15, obiad-13.30, w porach odpowiadających żywieniu dzieci w domach. Realizując powyższą ofertę mamy do dyspozycji dwupiętrowy budynek w którym mieszczą się: *3 sale zabaw *3 jadalnie *sala do zajęć rytmiki *szatnia dla dzieci *sala zajęć dodatkowych oraz piękny, duży,pełen zieleni plac zabaw.
Osiągnięcia
Wieloletni bardzo wysoki poziom zadowolenia rodziców z opieki i wychowania dzieci w naszym przedszkolu oraz równie bardzo wysoki poziom przygotowania dzieci do szkoły.
Dodatkowe zajecia
I Codziennie w godzinach 7.30-12.30 jest realizowana Podstawa Programowa wychowania przedszkolnego. W godzinach 9.00-10.00 prowadzone są 2 zajęcia zorganizowane dla całej grupy wg poniższego schematu: 3x w tygodniu zajęcia z dominacją mowy i myślenia 1x w tygodniu zajęcia rozwijające pojęcia matematyczne 2x w tygodniu zajęcia gimnastyczne 2x w tygodniu zajęcia plastyczne 2x w tygodniu zajęcia umuzykalniające, 2x w tygodniu język angielski. Czas uczestnictwa dzieci w powyższych zajęciach, uzależniony jest od wieku dziecka i jego możliwości skupienia uwagi. II Zajęcia logopedyczne- dla dzieci z problemami wymowy. III Teatrzyki. IV Religia V Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej VI Koncerty Filharmonii
Języki obce
Tak
Rytmika
Nie
Zajęcia sportowe
Nie
Zajęcia komputerowe
Nie
Kółko teatralne
Nie
Kółko plastyczne
Nie
Religia
Tak
Osobny budynek
Tak
Ogródek przedszkolny
Tak
Godziny otwarcia od
06:30