Poznań
Oddział przedszkolny
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Cytadelowców Poznańskich
Zespół szkół
Adres
al. Niepodległości 32, 61-714 Poznań
Telefon
( 61 ) 852-60-01
Fax
( 61 ) 852-60-01
E-mail
Strona www
Dyrektor/Kierownik
Anna Mrówczyńska
Typ placówki
Oddział przedszkolny w szkole podstawowej
Zdjęcia
  • Szkoła Podstawowa nr 13 im. Cytadelowców Poznańskich
Opis
.Zapraszamy do naszego oddziału przedszkolnego położonego w centrum miasta w „POZNAŃSKIEJ TRZYNASTCE”. Przyjmowane są dzieci urodzone w roku 2014. Szkoła świadczy całodzienną i bezpłatną opiekę. Zajęcia prowadzone są przez dwóch nauczycieli – wymiennie. Jeden nauczyciel prowadzi zajęcia edukacyjne, które odbywają się w godz. od 8.30 do 13.30. Natomiast drugi nauczyciel po zajęciach tzw. obowiązkowych w sali oddziału przedszkolnego prowadzi zajęcia opiekuńczo – wychowawcze tj. od 13.30 do 16.30. ( dzieci nie przebywają w świetlicy szkolnej ze starszymi dziećmi ) . Placówka zapewnia zajęcia dodatkowe bezpłatne: logopedia, gimnastyka korekcyjna, religia, zajęcia komputerowe oraz nauka języka angielskiego .SZKOŁA oferuje opiekę: psychologa, pedagoga, pielęgniarki, stomatologa. SALA mieści się w wydzielonej części budynku ( na parterze ). Wyposażona jest w meble i pomoce dydaktyczne dostosowane do potrzeb dzieci.  Jest możliwość korzystania z wyżywienia w stołówce.
Godziny otwarcia od
6.30
Dodatkowe zajęcia

Koła zainteresowań
Dzieciom oferujemy m.in.: - warsztaty plastyczne, teatralne, - wyjścia do muzeów, wycieczki jednodniowe,- różnego rodzaju projekty np. czytanie książek wspólnie z rodzicami, zapoznanie z zawodami - spotkanie z ciekawymi ludźmi np.strażakami, - uroczystości: Dzień Pluszowego Misia, Mikołajki, balik karnawałowy , spotkanie świąteczne, Dzień Babci i Dziadka, Dzień matki i ojca.
Historia
Szkoła istnieje od 1958 roku. Od początku swojej działalności funkcjonuje jako szkoła sportowa o profilu piłki nożnej dla chłopców. Co roku odbywają się nabory do kl. 1 i kl. 4 sportowej .
Drzwi otwarte

Dodatkowe cechy

 Języki obce

 Kółko teatralne

 Ogródek przedszkolny

 Religia

 Zajęcia komputerowe

 Zajęcia sportowe

Pliki do pobrania
Klauzula Informacyjna RODO nabór do Zerówki